PROD ICECREAM SRL-D
Str. BADEA CÂRȚAN, bl. BC8, sc. B, et. 3, ap. 25, Municipiul Constanța, Constanța
Despre PROD ICECREAM SRL-D
PROD ICECREAM SRL-D este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 ianuarie 2012 cu numărul J13/116/2012 și codul unic de înregistrare (CUI) 29576592, cu sediul în Constanța, județul Constanța. Activitatea principală este „Fabricarea înghețatei” (cod CAEN 1052). Firma are 14 ani de la înființare. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.
Date de identificare
- CUI
- 29576592
- Nr. Registrul Comerțului
- J13/116/2012
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 23 ianuarie 2012
- EUID
- ROONRC.J13/116/2012
- Cod poștal
- 900507
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Da
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 16.10.2026
din 14.07.2014
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Date financiare
Nu am găsit bilanțuri publicate de Ministerul Finanțelor pentru această firmă în ultimii 10 ani.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Constanța
- ELION IMPORT-EXPORT SRL · Constanța13,7 mil lei · 36 ang.
- L & N NICK SRL · Constanța9,9 mil lei · 17 ang.
- DOLCISSIMA PASSIONE S.R.L. · Constanța1,1 mil lei · 4 ang.
- DARLA GELATO & CAFE S.R.L. · Constanța682 mii lei · 5 ang.
- GONDOLA DELIGHTS S.R.L. · Mihail Kogălniceanu492 mii lei · 1 ang.
- GELOSIA ITALIAN ART CREAM SRL · Mangalia240 mii lei · 0 ang.
- ELLY ICE SRL · Costinești236 mii lei · 1 ang.
- NEPTUN X ICE S.R.L. · Eforie Sud (oraș Eforie)228 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 20.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 1052 – Fabricarea înghețatei
Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.
Întrebări frecvente despre PROD ICECREAM SRL-D
Care este CUI-ul firmei PROD ICECREAM SRL-D?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PROD ICECREAM SRL-D este 29576592. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J13/116/2012, iar codul EUID este ROONRC.J13/116/2012.
Unde are sediul PROD ICECREAM SRL-D?
Sediul social al firmei PROD ICECREAM SRL-D este în Str. BADEA CÂRȚAN, bl. BC8, sc. B, et. 3, ap. 25, Municipiul Constanța, Constanța, județul Constanța, cod poștal 900507, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are PROD ICECREAM SRL-D?
Activitatea principală a firmei PROD ICECREAM SRL-D este „Fabricarea înghețatei”, cod CAEN 1052.
Când a fost înființată PROD ICECREAM SRL-D?
PROD ICECREAM SRL-D a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 ianuarie 2012, deci are 14 ani de activitate.
Cum pot contacta firma PROD ICECREAM SRL-D?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0766 *** 551). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Este PROD ICECREAM SRL-D plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, PROD ICECREAM SRL-D nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 16 octombrie 2026.