Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA2 ani pe piață

PRO DESIGN VISION S.R.L.

CUI 49048435J13/3632/2023

SOVEJA, bl. O3, sc. A, et. 3, ap. 14, Municipiul Constanța, Constanța

În 2025: cifra de afaceri 5.000 lei, profit net 3.530 lei.

Despre PRO DESIGN VISION S.R.L.

PRO DESIGN VISION S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 noiembrie 2023 cu numărul J13/3632/2023 și codul unic de înregistrare (CUI) 49048435, cu sediul în Constanța, județul Constanța. Activitatea principală este „Activități de arhitectură” (cod CAEN 7111). Firma are 2 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.000 lei, un profit net de 3.530 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
49048435
Nr. Registrul Comerțului
J13/3632/2023
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
02 noiembrie 2023
EUID
ROONRC.J13/3632/2023
Cod poștal
900462

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
05.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
5.000 lei
Profit net
3.530 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.969 lei
Datorii
2.698 lei
Active totale
5.667 lei
Marjă netă
70,6%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 48% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă5.000
Venituri totale5.000
Cheltuieli totale813
Profit / pierdere brută4.187
Profit / pierdere netă3.530
Active imobilizate600
Active circulante5.067
creanțe5.000
casa și conturi la bănci67
Datorii2.698
Capitaluri proprii2.969
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 192 din 205 în județul Constanța și locul 5.853 din 6.023 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7111 – Activități de arhitectură.

Firme similare din județul Constanța

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7111 – Activități de arhitectură

  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
  • 7410 Activități de design specializat
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
  • 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare

Întrebări frecvente despre PRO DESIGN VISION S.R.L.

Care este CUI-ul firmei PRO DESIGN VISION S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PRO DESIGN VISION S.R.L. este 49048435. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J13/3632/2023, iar codul EUID este ROONRC.J13/3632/2023.

Unde are sediul PRO DESIGN VISION S.R.L.?

Sediul social al firmei PRO DESIGN VISION S.R.L. este în SOVEJA, bl. O3, sc. A, et. 3, ap. 14, Municipiul Constanța, Constanța, județul Constanța, cod poștal 900462, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are PRO DESIGN VISION S.R.L.?

Activitatea principală a firmei PRO DESIGN VISION S.R.L. este „Activități de arhitectură”, cod CAEN 7111. În Registrul Comerțului are autorizate în total 14 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată PRO DESIGN VISION S.R.L.?

PRO DESIGN VISION S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 noiembrie 2023, deci are 2 ani de activitate.

Cum pot contacta firma PRO DESIGN VISION S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru PRO DESIGN VISION S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Constanța sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are PRO DESIGN VISION S.R.L.?

În 2025, PRO DESIGN VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.000 lei și un profit net de 3.530 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este PRO DESIGN VISION S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, PRO DESIGN VISION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.

Explorează