PRIAD SERV S.R.L.
MIHAI VITEAZU, Sat Turluianu, Comuna Berești-Tazlău, Bacău
În 2025: cifra de afaceri 1,1 mil lei, profit net 362 mii lei, 6 angajați.
Despre PRIAD SERV S.R.L.
PRIAD SERV S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 noiembrie 2024 cu numărul J2024045309003 și codul unic de înregistrare (CUI) 50960159, cu sediul în Turluianu (com. Berești-Tazlău), județul Bacău. Activitatea principală este „Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.” (cod CAEN 4399). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,1 mil lei (+195152% față de 2024), un profit net de 362 mii lei și 6 angajați (număr mediu). Este înregistrată în scopuri de TVA din 10 septembrie 2025 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 50960159
- Nr. Registrul Comerțului
- J2024045309003
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 28 noiembrie 2024
- EUID
- ROONRC.J2024045309003
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 27.10.2026
din 10.09.2025
din 01.09.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 1,1 mil lei
- Profit net
- 362 mii lei
- Angajați (medie)
- 6
- Capitaluri proprii
- 361 mii lei
- Datorii
- 139 mii lei
- Active totale
- 500 mii lei
- Marjă netă
- 33,1%
- Cifră / angajat
- 182 mii lei
+195152% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 28% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 560 | 1,1 mil |
| Venituri totale | 560 | 1,1 mil |
| Cheltuieli totale | 2.221 | 668 mii |
| Profit / pierdere brută | -1.661 | 427 mii |
| Profit / pierdere netă | -1.661 | 362 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 6 |
| Active imobilizate | — | 167 mii |
| Active circulante | 867 | 329 mii |
| creanțe | — | 243 mii |
| casa și conturi la bănci | 867 | 86 mii |
| Cheltuieli în avans | — | 4.226 |
| Datorii | 2.228 | 139 mii |
| Capitaluri proprii | -1.361 | 361 mii |
| din care capital subscris vărsat | 300 | 300 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Bacău
- TECTON SRL · Bacău1,6 mil lei · 4 ang.
- LINETRON SRL · Onești1,6 mil lei · 13 ang.
- HIDROIZOLATII VODCONSTRUCT S.R.L. · Letea Veche1,5 mil lei · 5 ang.
- PROFESIONAL-SERV SRL · Slănic Moldova1,4 mil lei · 1 ang.
- RBR CONSTRUCT SRL · Bacău1,4 mil lei · 5 ang.
- AT GENERAL HOLDINGS SRL · Comănești1,3 mil lei · 3 ang.
- TAG ON STEEL CONSTRUCTION S.R.L. · Lilieci (com. Hemeiuș)1,1 mil lei · 6 ang.
- HDD SUPPORT SERVICES S.R.L. · Bacău935 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 27.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
- 4391 Activități de zidărie
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5210 Depozitări
- 5224 Manipulări
Întrebări frecvente despre PRIAD SERV S.R.L.
Care este CUI-ul firmei PRIAD SERV S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PRIAD SERV S.R.L. este 50960159, iar codul de TVA este RO50960159. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024045309003, iar codul EUID este ROONRC.J2024045309003.
Unde are sediul PRIAD SERV S.R.L.?
Sediul social al firmei PRIAD SERV S.R.L. este în MIHAI VITEAZU, Sat Turluianu, Comuna Berești-Tazlău, Bacău, Turluianu (com. Berești-Tazlău), județul Bacău, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are PRIAD SERV S.R.L.?
Activitatea principală a firmei PRIAD SERV S.R.L. este „Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.”, cod CAEN 4399. În Registrul Comerțului are autorizate în total 21 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată PRIAD SERV S.R.L.?
PRIAD SERV S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 noiembrie 2024, deci are 1 an de activitate.
Cum pot contacta firma PRIAD SERV S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru PRIAD SERV S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Turluianu (com. Berești-Tazlău) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are PRIAD SERV S.R.L.?
În 2025, PRIAD SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1,1 mil lei și un profit net de 362 mii lei, cu 6 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este PRIAD SERV S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. PRIAD SERV S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 10 septembrie 2025 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 27 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/50960159API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.