Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA13 ani pe piață

PRETTY EYES SRL

CUI 30980780J2012002082225

TUDOR NECULAI, bl. 953, sc. D, ap. 2, Municipiul Iași, Iași

În 2025: cifra de afaceri 854 mii lei, profit net 8.663 lei, 5 angajați.

Despre PRETTY EYES SRL

PRETTY EYES SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 decembrie 2012 cu numărul J2012002082225 și codul unic de înregistrare (CUI) 30980780, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice” (cod CAEN 4774). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 854 mii lei (-7% față de 2024), un profit net de 8.663 lei și 5 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 739 mii lei la 854 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2017.

Date de identificare

CUI
30980780
Nr. Registrul Comerțului
J2012002082225
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
05 decembrie 2012
EUID
ROONRC.J2012002082225
Cod poștal
700734

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.10.2017

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
06.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
854 mii lei

-7% față de 2024

Profit net
8.663 lei
Angajați (medie)
5
Capitaluri proprii
45 mii lei
Datorii
502 mii lei
Active totale
548 mii lei
Marjă netă
1%
Cifră / angajat
171 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Datorii de 92% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
0250 mii500 mii750 mii1 mil2016: cifra de afaceri 323.961 lei; profit net 36.865 lei20162017: cifra de afaceri 410.492 lei; profit net 3.762 lei20172018: cifra de afaceri 402.803 lei; profit net 2.139 lei20182019: cifra de afaceri 512.005 lei; profit net 3.344 lei20192020: cifra de afaceri 715.724 lei; profit net 129.549 lei20202021: cifra de afaceri 738.790 lei; profit net 125.000 lei20212022: cifra de afaceri 698.973 lei; profit net 110.319 lei20222023: cifra de afaceri 627.286 lei; profit net 57.718 lei20232024: cifra de afaceri 914.278 lei; profit net 66.320 lei20242025: cifra de afaceri 854.232 lei; profit net 8.663 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă324 mii410 mii403 mii512 mii716 mii739 mii699 mii627 mii914 mii854 mii
Venituri totale324 mii411 mii503 mii649 mii740 mii739 mii700 mii664 mii914 mii877 mii
Cheltuieli totale284 mii403 mii496 mii639 mii606 mii607 mii582 mii601 mii822 mii859 mii
Profit / pierdere brută40 mii7.8677.1509.837135 mii132 mii117 mii63 mii92 mii18 mii
Profit / pierdere netă37 mii3.7622.1393.344130 mii125 mii110 mii58 mii66 mii8.663
Număr mediu de angajați7777666665
Active imobilizate50 mii32 mii14 mii0—9.75449 mii203 mii162 mii220 mii
Active circulante215 mii225 mii282 mii214 mii125 mii226 mii260 mii302 mii422 mii328 mii
din care stocuri211 mii204 mii269 mii202 mii114 mii63 mii124 mii248 mii247 mii202 mii
creanțe1227.19612 mii6.2576.5655.2184.70317 mii32 mii64 mii
casa și conturi la bănci3.52513 mii1.5425.8334.811158 mii132 mii37 mii142 mii62 mii
Cheltuieli în avans—33 mii————————
Datorii450 mii471 mii476 mii390 mii171 mii158 mii198 mii336 mii518 mii502 mii
Capitaluri proprii-185 mii-181 mii-179 mii-176 mii-46 mii79 mii111 mii168 mii67 mii45 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 25 din 82 în județul Iași și locul 479 din 1.266 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4774 – Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice.

Firme similare din județul Iași

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4774 – Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice

  • 2670 Fabricarea de instrumente optice, suporți magnetici și optici; fabricarea de echipamente fotografice
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
  • 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

Întrebări frecvente despre PRETTY EYES SRL

Care este CUI-ul firmei PRETTY EYES SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PRETTY EYES SRL este 30980780, iar codul de TVA este RO30980780. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2012002082225, iar codul EUID este ROONRC.J2012002082225.

Unde are sediul PRETTY EYES SRL?

Sediul social al firmei PRETTY EYES SRL este în TUDOR NECULAI, bl. 953, sc. D, ap. 2, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, cod poștal 700734, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are PRETTY EYES SRL?

Activitatea principală a firmei PRETTY EYES SRL este „Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice”, cod CAEN 4774. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată PRETTY EYES SRL?

PRETTY EYES SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 decembrie 2012, deci are 13 ani de activitate.

Cum pot contacta firma PRETTY EYES SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru PRETTY EYES SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Iași sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are PRETTY EYES SRL?

În 2025, PRETTY EYES SRL a raportat o cifră de afaceri de 854 mii lei și un profit net de 8.663 lei, cu 5 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este PRETTY EYES SRL plătitoare de TVA?

Da. PRETTY EYES SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2017. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.

Explorează