PREMIUM SERVICES LTD S.R.L.
CAZANGIILOR, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 779 mii lei, pierdere netă 186 mii lei, 4 angajați.
Despre PREMIUM SERVICES LTD S.R.L.
PREMIUM SERVICES LTD S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 octombrie 2019 cu numărul J2019003297221 și codul unic de înregistrare (CUI) 41803015, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive” (cod CAEN 4763). Firma are 7 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 779 mii lei (+11% față de 2024), o pierdere netă de 186 mii lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 2.048 lei la 779 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 mai 2024.
Date de identificare
- CUI
- 41803015
- Nr. Registrul Comerțului
- J2019003297221
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 23 octombrie 2019
- EUID
- ROONRC.J2019003297221
- Cod poștal
- 700671
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 12.10.2026
din 01.05.2024
reactivat 19.12.2023
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 779 mii lei
- Pierdere netă
- 186 mii lei
- Angajați (medie)
- 4
- Capitaluri proprii
- -453 mii lei
- Datorii
- 824 mii lei
- Active totale
- 371 mii lei
- Marjă netă
- -23,9%
- Cifră / angajat
- 195 mii lei
+11% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (222%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 2.048 | 5.000 | 47 mii | 701 mii | 779 mii |
| Venituri totale | 0 | 2.048 | 5.000 | 47 mii | 726 mii | 781 mii |
| Cheltuieli totale | 25 mii | 20 mii | 2.101 | 39 mii | 960 mii | 967 mii |
| Profit / pierdere brută | -25 mii | -18 mii | 2.899 | 8.271 | -233 mii | -186 mii |
| Profit / pierdere netă | -25 mii | -18 mii | 2.899 | 7.797 | -233 mii | -186 mii |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 |
| Active imobilizate | 833 | 0 | — | — | 9.213 | 8.107 |
| Active circulante | 4.588 | 4.807 | 7.951 | 47 mii | 449 mii | 362 mii |
| din care stocuri | 3.285 | 3.285 | 3.565 | 3.565 | 319 mii | 215 mii |
| creanțe | — | — | 0 | — | 41 mii | 124 mii |
| casa și conturi la bănci | 1.303 | 1.522 | 4.386 | 44 mii | 89 mii | 23 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 22 mii | 0 |
| Datorii | 31 mii | 48 mii | 49 mii | 81 mii | 747 mii | 824 mii |
| Capitaluri proprii | -25 mii | -43 mii | -41 mii | -34 mii | -267 mii | -453 mii |
| din care capital subscris vărsat | — | — | — | — | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Iași
- HOUSEFIT SRL · Iași639 mii lei · 2 ang.
- MASTER-ȘULK SRL · Iași546 mii lei · 2 ang.
- AIFTIM FAMILY SRL · Valea Adâncă (com. Miroslava)444 mii lei · 1 ang.
- X - CYCLE CLUB SRL · Iași415 mii lei · 2 ang.
- NIVEL SPORT S.R.L. · Iași194 mii lei · 1 ang.
- ARTEMIS TEAM SRL · Iași150 mii lei · 2 ang.
- AROSA SRL · Tomești69 mii lei · 0 ang.
- ONE TRADE WINDS SRL · Iași31 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 31.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4763 – Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 5210 Depozitări
- 5224 Manipulări
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
- 9311 Activități ale bazelor sportive
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
- 9529 Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.
Întrebări frecvente despre PREMIUM SERVICES LTD S.R.L.
Care este CUI-ul firmei PREMIUM SERVICES LTD S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PREMIUM SERVICES LTD S.R.L. este 41803015, iar codul de TVA este RO41803015. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2019003297221, iar codul EUID este ROONRC.J2019003297221.
Unde are sediul PREMIUM SERVICES LTD S.R.L.?
Sediul social al firmei PREMIUM SERVICES LTD S.R.L. este în CAZANGIILOR, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, cod poștal 700671, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are PREMIUM SERVICES LTD S.R.L.?
Activitatea principală a firmei PREMIUM SERVICES LTD S.R.L. este „Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive”, cod CAEN 4763. În Registrul Comerțului are autorizate în total 20 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată PREMIUM SERVICES LTD S.R.L.?
PREMIUM SERVICES LTD S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 octombrie 2019, deci are 7 ani de activitate.
Cum pot contacta firma PREMIUM SERVICES LTD S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru PREMIUM SERVICES LTD S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Iași sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are PREMIUM SERVICES LTD S.R.L.?
În 2025, PREMIUM SERVICES LTD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 779 mii lei și o pierdere netă de 186 mii lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este PREMIUM SERVICES LTD S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. PREMIUM SERVICES LTD S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 mai 2024. Datele au fost verificate la ANAF pe 12 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/41803015API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.