POWER4YOU SRL
GHIOCELULUI, ap. 1, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
În 2025: cifra de afaceri 7.659 lei, pierdere netă 6.499 lei.
Despre POWER4YOU SRL
POWER4YOU SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 august 2014 cu numărul J2014000743263 și codul unic de înregistrare (CUI) 33467879, cu sediul în Târgu Mureș, județul Mureș. Activitatea principală este „Lucrări de instalații electrice” (cod CAEN 4321). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.659 lei (-70% față de 2024), o pierdere netă de 6.499 lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 4.103 lei la 7.659 lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 21 octombrie 2014.
Date de identificare
- CUI
- 33467879
- Nr. Registrul Comerțului
- J2014000743263
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 08 august 2014
- EUID
- ROONRC.J2014000743263
- Cod poștal
- 540038
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 06.10.2026
din 21.10.2014
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 7.659 lei
- Pierdere netă
- 6.499 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 131 mii lei
- Datorii
- 547 lei
- Active totale
- 132 mii lei
- Marjă netă
- -84,9%
-70% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 70% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 19 mii | 7.471 | 80 mii | 97 mii | 63 mii | 4.103 | 14 mii | 52 mii | 26 mii | 7.659 |
| Venituri totale | 19 mii | 7.471 | 80 mii | 97 mii | 63 mii | 4.105 | 14 mii | 52 mii | 26 mii | 7.659 |
| Cheltuieli totale | 21 mii | 5.452 | 27 mii | 52 mii | 30 mii | 5.747 | 14 mii | 50 mii | 20 mii | 14 mii |
| Profit / pierdere brută | -1.414 | 2.019 | 54 mii | 45 mii | 33 mii | -1.642 | 495 | 2.742 | 5.946 | -6.499 |
| Profit / pierdere netă | -1.991 | 1.795 | 51 mii | 43 mii | 31 mii | -1.730 | 122 | 2.335 | 5.062 | -6.499 |
| Active circulante | 5.211 | 5.670 | 60 mii | 106 mii | 138 mii | 127 mii | 131 mii | 134 mii | 139 mii | 131 mii |
| din care stocuri | — | — | 1.999 | 30 mii | 21 mii | 36 mii | 89 mii | 52 mii | 51 mii | 51 mii |
| creanțe | 747 | 2 | 4 | 185 | 219 | 1.891 | 7.512 | 49 mii | 49 mii | 50 mii |
| casa și conturi la bănci | 4.464 | 5.668 | 58 mii | 75 mii | 117 mii | 89 mii | 35 mii | 33 mii | 39 mii | 31 mii |
| Cheltuieli în avans | — | 1.304 | 1.517 | 650 | 764 | 2.919 | 749 | 809 | 558 | 517 |
| Datorii | 284 | 252 | 3.243 | 6.102 | 6.904 | 38 | 1.740 | 1.791 | 1.737 | 547 |
| Capitaluri proprii | 4.927 | 6.722 | 58 mii | 101 mii | 132 mii | 130 mii | 130 mii | 133 mii | 138 mii | 131 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 199 din 206 în județul Mureș și locul 7.875 din 8.173 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4321 – Lucrări de instalații electrice.
Firme similare din județul Mureș
- LEO EXPERT TOTAL S.R.L. · Leordeni (com. Gheorghe Doja)11 mii lei · 0 ang.
- REMAP SOLUTIONS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ · Târgu Mureș9.830 lei · 1 ang.
- NIMRI GREEN ENERG S.R.L. · Sovata8.472 lei · 0 ang.
- SYNERA TECHNOLOGIES S.R.L. · Sat Bobohalma, Municipiul Târnăveni8.219 lei · 0 ang.
- ROBROLELECTRO SERV SRL · Reghin7.450 lei · 1 ang.
- ELVO PRES COM SRL · Târgu Mureș7.385 lei · 0 ang.
- NEW ELECTRIC CHANGE SRL · Sighișoara6.940 lei · 0 ang.
- IOANA ELECTRIC SRL · Târgu Mureș4.145 lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4321 – Lucrări de instalații electrice
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Întrebări frecvente despre POWER4YOU SRL
Care este CUI-ul firmei POWER4YOU SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei POWER4YOU SRL este 33467879, iar codul de TVA este RO33467879. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014000743263, iar codul EUID este ROONRC.J2014000743263.
Unde are sediul POWER4YOU SRL?
Sediul social al firmei POWER4YOU SRL este în GHIOCELULUI, ap. 1, Municipiul Târgu Mureș, Mureș, județul Mureș, cod poștal 540038, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are POWER4YOU SRL?
Activitatea principală a firmei POWER4YOU SRL este „Lucrări de instalații electrice”, cod CAEN 4321. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată POWER4YOU SRL?
POWER4YOU SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 august 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma POWER4YOU SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru POWER4YOU SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Târgu Mureș sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are POWER4YOU SRL?
În 2025, POWER4YOU SRL a raportat o cifră de afaceri de 7.659 lei și o pierdere netă de 6.499 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este POWER4YOU SRL plătitoare de TVA?
Da. POWER4YOU SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 21 octombrie 2014. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.