Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare1 an pe piață

POWER TEAM CONSTRUCT S.R.L.

CUI 51345225J2025013231003

IAZ, Sat Iaz, Comuna Obreja, Caraș-Severin

În 2025: cifra de afaceri 5.000 lei, profit net 1.015 lei, 0 angajați.

Despre POWER TEAM CONSTRUCT S.R.L.

POWER TEAM CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 februarie 2025 cu numărul J2025013231003 și codul unic de înregistrare (CUI) 51345225, cu sediul în Iaz (com. Obreja), județul Caraș-Severin. Activitatea principală este „Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.” (cod CAEN 1039). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.000 lei, un profit net de 1.015 lei și 0 angajați (număr mediu). Este înregistrată în scopuri de TVA din 28 iulie 2026 și aplică sistemul TVA la încasare.

Date de identificare

CUI
51345225
Nr. Registrul Comerțului
J2025013231003
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
25 februarie 2025
EUID
ROONRC.J2025013231003
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 28.07.2026

TVA la încasare
Da

din 28.07.2026

Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Oţelu Roşu

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
5.000 lei
Profit net
1.015 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
1.215 lei
Datorii
3.985 lei
Active totale
5.200 lei
Marjă netă
20,3%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 77% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă5.000
Venituri totale5.000
Cheltuieli totale3.792
Profit / pierdere brută1.208
Profit / pierdere netă1.015
Active circulante5.200
creanțe5.000
casa și conturi la bănci200
Datorii3.985
Capitaluri proprii1.215
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 8 din 9 în județul Caraș-Severin și locul 403 din 434 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 1039 – Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a..

Firme similare din județul Caraș-Severin

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 1039 – Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.

  • 1031 Prelucrarea și conservarea cartofilor
  • 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume
  • 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
  • 2553 Operațiuni de mecanică generală
  • 3312 Repararea și întreținerea mașinilor
  • 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor

Întrebări frecvente despre POWER TEAM CONSTRUCT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei POWER TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei POWER TEAM CONSTRUCT S.R.L. este 51345225, iar codul de TVA este RO51345225. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025013231003, iar codul EUID este ROONRC.J2025013231003.

Unde are sediul POWER TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul social al firmei POWER TEAM CONSTRUCT S.R.L. este în IAZ, Sat Iaz, Comuna Obreja, Caraș-Severin, Iaz (com. Obreja), județul Caraș-Severin, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are POWER TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei POWER TEAM CONSTRUCT S.R.L. este „Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.”, cod CAEN 1039. În Registrul Comerțului are autorizate în total 16 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată POWER TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

POWER TEAM CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 februarie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma POWER TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0760 *** 842). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are POWER TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, POWER TEAM CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.000 lei și un profit net de 1.015 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este POWER TEAM CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. POWER TEAM CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 28 iulie 2026 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează