Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)11 ani pe piață

POPAY COMMUNICATION SRL-D

CUI 34709202J36/272/2015

ORIZONTULUI, Municipiul Tulcea, Tulcea

În 2016: cifra de afaceri 3.670 lei, profit net 1.978 lei.

Despre POPAY COMMUNICATION SRL-D

POPAY COMMUNICATION SRL-D este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 iunie 2015 cu numărul J36/272/2015 și codul unic de înregistrare (CUI) 34709202, cu sediul în Tulcea, județul Tulcea. Activitatea principală este „Lucrări de instalații electrice” (cod CAEN 4321). Firma are 11 ani de la înființare. În 2016, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3.670 lei, un profit net de 1.978 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
34709202
Nr. Registrul Comerțului
J36/272/2015
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
26 iunie 2015
EUID
ROONRC.J36/272/2015
Cod poștal
820037

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 19.10.2018

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea

Date financiare 2016

Cifra de afaceri
3.670 lei
Profit net
1.978 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
6.289 lei
Datorii
1.133 lei
Active totale
7.422 lei
Marjă netă
53,9%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2016, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2016
Cifra de afaceri netă3.670
Venituri totale3.670
Cheltuieli totale1.582
Profit / pierdere brută2.088
Profit / pierdere netă1.978
Active circulante7.422
creanțe1.970
casa și conturi la bănci5.452
Datorii1.133
Capitaluri proprii6.289
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Tulcea

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4321 – Lucrări de instalații electrice

  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 6120 Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Întrebări frecvente despre POPAY COMMUNICATION SRL-D

Care este CUI-ul firmei POPAY COMMUNICATION SRL-D?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei POPAY COMMUNICATION SRL-D este 34709202. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J36/272/2015, iar codul EUID este ROONRC.J36/272/2015.

Unde are sediul POPAY COMMUNICATION SRL-D?

Sediul social al firmei POPAY COMMUNICATION SRL-D este în ORIZONTULUI, Municipiul Tulcea, Tulcea, județul Tulcea, cod poștal 820037, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are POPAY COMMUNICATION SRL-D?

Activitatea principală a firmei POPAY COMMUNICATION SRL-D este „Lucrări de instalații electrice”, cod CAEN 4321. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată POPAY COMMUNICATION SRL-D?

POPAY COMMUNICATION SRL-D a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 iunie 2015, deci are 11 ani de activitate.

Cum pot contacta firma POPAY COMMUNICATION SRL-D?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru POPAY COMMUNICATION SRL-D. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Tulcea sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are POPAY COMMUNICATION SRL-D?

În 2016, POPAY COMMUNICATION SRL-D a raportat o cifră de afaceri de 3.670 lei și un profit net de 1.978 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este POPAY COMMUNICATION SRL-D plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, POPAY COMMUNICATION SRL-D nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează