PIEMAREDYL S.R.L.
ECHITĂȚII, bl. P8, sc. 3, et. 4, ap. 57, Municipiul Focșani, Vrancea
În 2025: cifra de afaceri 4.043 lei, profit net 451 lei.
Despre PIEMAREDYL S.R.L.
PIEMAREDYL S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 decembrie 2018 cu numărul J39/1182/2018 și codul unic de înregistrare (CUI) 40347409, cu sediul în Focșani, județul Vrancea. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma are 7 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.043 lei (+144% față de 2024), un profit net de 451 lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 3.980 lei la 4.043 lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 40347409
- Nr. Registrul Comerțului
- J39/1182/2018
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 21 decembrie 2018
- EUID
- ROONRC.J39/1182/2018
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 4.043 lei
- Profit net
- 451 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 2.547 lei
- Datorii
- 368 lei
- Active totale
- 2.915 lei
- Marjă netă
- 11,2%
+144% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 13% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 3.972 | 6.950 | 3.980 | 5.000 | 1.875 | 1.660 | 4.043 |
| Venituri totale | 0 | 3.972 | 6.950 | 3.980 | 5.000 | 1.875 | 1.660 | 4.043 |
| Cheltuieli totale | — | 3.209 | 3.966 | 3.859 | 1.622 | 1.749 | 1.586 | 3.223 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 763 | 2.984 | 121 | 3.378 | 126 | 74 | 820 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 644 | 2.775 | 2 | 3.228 | 109 | 63 | 451 |
| Active imobilizate | 125 | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 225 | 873 | 4.428 | 3.621 | 3.714 | 2.180 | 2.096 | 2.915 |
| creanțe | — | — | — | — | — | — | 132 | 132 |
| casa și conturi la bănci | 225 | 873 | 4.428 | 3.621 | 3.714 | 2.180 | 1.964 | 2.783 |
| Datorii | 150 | 29 | 809 | 0 | 165 | 147 | 0 | 368 |
| Capitaluri proprii | 200 | 844 | 3.619 | 3.621 | 3.549 | 2.033 | 2.096 | 2.547 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 219 din 225 în județul Vrancea și locul 19.262 din 19.580 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Firme similare din județul Vrancea
- MAH ȘI TAB CONS S.R.L. · Biliești7.000 lei · 0 ang.
- JOHNNY SELO CONSTRUCT S.R.L. · Focșani4.201 lei · 0 ang.
- BALFLO CONSTRUCT SRL · Andreiașu De Jos3.190 lei · 0 ang.
- ELITTE DESIGN & CONSTRUCT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ · Gugești3.095 lei · 0 ang.
- GRUP SAFE ONLUS S.R.L. · Focșani2.000 lei · 0 ang.
- CATPAY CONSTRUCT SRL · Focșani2.000 lei · 0 ang.
- ROD FAN LAT S.R.L. · Irești (com. Vidra)966 lei · 0 ang.
- CDS FORTEX S.R.L. · Focșani900 lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Întrebări frecvente despre PIEMAREDYL S.R.L.
Care este CUI-ul firmei PIEMAREDYL S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PIEMAREDYL S.R.L. este 40347409. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J39/1182/2018, iar codul EUID este ROONRC.J39/1182/2018.
Unde are sediul PIEMAREDYL S.R.L.?
Sediul social al firmei PIEMAREDYL S.R.L. este în ECHITĂȚII, bl. P8, sc. 3, et. 4, ap. 57, Municipiul Focșani, Vrancea, județul Vrancea, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are PIEMAREDYL S.R.L.?
Activitatea principală a firmei PIEMAREDYL S.R.L. este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 14 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată PIEMAREDYL S.R.L.?
PIEMAREDYL S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 decembrie 2018, deci are 7 ani de activitate.
Cum pot contacta firma PIEMAREDYL S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru PIEMAREDYL S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Focșani sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are PIEMAREDYL S.R.L.?
În 2025, PIEMAREDYL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.043 lei și un profit net de 451 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este PIEMAREDYL S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, PIEMAREDYL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.