PICKERS UP S.R.L.
DUDEȘTI, bl. B, et. 15, ap. 120A, București Sectorul 3, București
În 2025: cifra de afaceri 57 mii lei, profit net 3.756 lei, 0 angajați.
Despre PICKERS UP S.R.L.
PICKERS UP S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 octombrie 2019 cu numărul J40/13132/2019 și codul unic de înregistrare (CUI) 41714686, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune” (cod CAEN 5911). Firma are 7 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 57 mii lei (-28% față de 2024), un profit net de 3.756 lei și 0 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 114 mii lei la 57 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 41714686
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/13132/2019
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 02 octombrie 2019
- EUID
- ROONRC.J40/13132/2019
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 57 mii lei
- Profit net
- 3.756 lei
- Angajați (medie)
- 0
- Capitaluri proprii
- -56 mii lei
- Datorii
- 63 mii lei
- Active totale
- 6.632 lei
- Marjă netă
- 6,6%
-28% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (947%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 37 mii | 109 mii | 114 mii | 142 mii | 42 mii | 79 mii | 57 mii |
| Venituri totale | 37 mii | 109 mii | 114 mii | 142 mii | 42 mii | 81 mii | 57 mii |
| Cheltuieli totale | 14 mii | 57 mii | 89 mii | 95 mii | 104 mii | 79 mii | 51 mii |
| Profit / pierdere brută | 24 mii | 52 mii | 25 mii | 47 mii | -62 mii | 2.308 | 5.368 |
| Profit / pierdere netă | 23 mii | 51 mii | 24 mii | 45 mii | -62 mii | 2.308 | 3.756 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 0 | 1 | — | — | — | 0 |
| Active imobilizate | 110 | — | 3.828 | 35 mii | — | — | 5.554 |
| Active circulante | 27 mii | 58 mii | 23 mii | 106 mii | 11 mii | 11 mii | 1.078 |
| creanțe | 7.607 | — | 7.000 | 93 mii | 11 mii | 11 mii | 1.070 |
| casa și conturi la bănci | 19 mii | 58 mii | 16 mii | 13 mii | 459 | 534 | 8 |
| Datorii | 3.277 | 6.815 | 2.701 | 96 mii | 73 mii | 71 mii | 63 mii |
| Capitaluri proprii | 23 mii | 51 mii | 24 mii | 45 mii | -62 mii | -60 mii | -56 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 1.192 din 1.484 în județul București și locul 2.354 din 3.109 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5911 – Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune.
Firme similare din județul București
- KINOSSEUR SRL · București Sector 257 mii lei · 0 ang.
- VISUAL WALKABOUT SRL · București Sector 257 mii lei · 1 ang.
- NIKIMONTAJ S.R.L. · București Sector 357 mii lei · 0 ang.
- EFFECTIVE SOLUTIONS LAB S.R.L. · București Sector 357 mii lei · 0 ang.
- CHAMONIX PRODUCTION S.R.L. · București Sector 157 mii lei · 0 ang.
- TA-V FILM PRODUCTION S.R.L. · București Sector 656 mii lei · 1 ang.
- MEDIACOM HUB S.R.L. · București Sector 256 mii lei · 1 ang.
- JOLLY RECORDINGS S.R.L. · București Sector 256 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5911 – Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
- 5320 Alte activități poștale și de curier
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 7312 Servicii de reprezentare media
Întrebări frecvente despre PICKERS UP S.R.L.
Care este CUI-ul firmei PICKERS UP S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PICKERS UP S.R.L. este 41714686. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J40/13132/2019, iar codul EUID este ROONRC.J40/13132/2019.
Unde are sediul PICKERS UP S.R.L.?
Sediul social al firmei PICKERS UP S.R.L. este în DUDEȘTI, bl. B, et. 15, ap. 120A, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are PICKERS UP S.R.L.?
Activitatea principală a firmei PICKERS UP S.R.L. este „Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune”, cod CAEN 5911. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată PICKERS UP S.R.L.?
PICKERS UP S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 octombrie 2019, deci are 7 ani de activitate.
Cum pot contacta firma PICKERS UP S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru PICKERS UP S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 3 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are PICKERS UP S.R.L.?
În 2025, PICKERS UP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 57 mii lei și un profit net de 3.756 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este PICKERS UP S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, PICKERS UP S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.