Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA9 ani pe piață

PHYSIO JOINT MED SRL

CUI 37586074J2017001492134

GRIGORE TOCILESCU, Municipiul Constanța, Constanța

În 2025: cifra de afaceri 3.250 lei, profit net 1.245 lei.

Despre PHYSIO JOINT MED SRL

PHYSIO JOINT MED SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 mai 2017 cu numărul J2017001492134 și codul unic de înregistrare (CUI) 37586074, cu sediul în Constanța, județul Constanța. Activitatea principală este „Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur” (cod CAEN 9623). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3.250 lei, un profit net de 1.245 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
37586074
Nr. Registrul Comerțului
J2017001492134
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
16 mai 2017
EUID
ROONRC.J2017001492134
Cod poștal
900735

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu

reactivat 23.06.2026

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
13.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
3.250 lei
Profit net
1.245 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.445 lei
Datorii
9.275 lei
Active totale
11 mii lei
Marjă netă
38,3%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Datorii de 87% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă3.250
Venituri totale3.250
Cheltuieli totale1.810
Profit / pierdere brută1.440
Profit / pierdere netă1.245
Active imobilizate3.354
Active circulante7.366
din care stocuri4.350
creanțe500
casa și conturi la bănci2.516
Datorii9.275
Capitaluri proprii1.445
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 52 din 56 în județul Constanța și locul 1.200 din 1.265 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9623 – Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur.

Firme similare din județul Constanța

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 9623 – Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Întrebări frecvente despre PHYSIO JOINT MED SRL

Care este CUI-ul firmei PHYSIO JOINT MED SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PHYSIO JOINT MED SRL este 37586074. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017001492134, iar codul EUID este ROONRC.J2017001492134.

Unde are sediul PHYSIO JOINT MED SRL?

Sediul social al firmei PHYSIO JOINT MED SRL este în GRIGORE TOCILESCU, Municipiul Constanța, Constanța, județul Constanța, cod poștal 900735, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are PHYSIO JOINT MED SRL?

Activitatea principală a firmei PHYSIO JOINT MED SRL este „Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur”, cod CAEN 9623.

Când a fost înființată PHYSIO JOINT MED SRL?

PHYSIO JOINT MED SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 mai 2017, deci are 9 ani de activitate.

Cum pot contacta firma PHYSIO JOINT MED SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 293). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are PHYSIO JOINT MED SRL?

În 2025, PHYSIO JOINT MED SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.250 lei și un profit net de 1.245 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este PHYSIO JOINT MED SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, PHYSIO JOINT MED SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 14 octombrie 2026.

Explorează