PHYSEC SOLUTIONS SRL
Țărnii, Sat Joița, Comuna Joița, Giurgiu
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 587 mii lei, profit net 373 mii lei, 1 angajați.
Despre PHYSEC SOLUTIONS SRL
PHYSEC SOLUTIONS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 mai 2015 cu numărul J2015000315528 și codul unic de înregistrare (CUI) 34559466, cu sediul în Joița, județul Giurgiu. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 587 mii lei (+75% față de 2024), un profit net de 373 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2019 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 218 mii lei la 587 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2023.
Date de identificare
- CUI
- 34559466
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015000315528
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 25 mai 2015
- EUID
- ROONRC.J2015000315528
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 02.10.2026
din 01.08.2023
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 587 mii lei
- Profit net
- 373 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 373 mii lei
- Datorii
- 96 mii lei
- Active totale
- 469 mii lei
- Marjă netă
- 63,6%
- Cifră / angajat
- 587 mii lei
+75% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 20% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 43 mii | 218 mii | 229 mii | 539 mii | 335 mii | 587 mii |
| Venituri totale | 0 | 0 | 43 mii | 218 mii | 229 mii | 539 mii | 335 mii | 587 mii |
| Cheltuieli totale | 1.465 | 483 | 4.006 | 35 mii | 73 mii | 175 mii | 138 mii | 196 mii |
| Profit / pierdere brută | -1.465 | -483 | 39 mii | 184 mii | 157 mii | 364 mii | 197 mii | 390 mii |
| Profit / pierdere netă | -1.465 | -483 | 38 mii | 177 mii | 150 mii | 359 mii | 192 mii | 373 mii |
| Număr mediu de angajați | 0 | — | — | — | — | 2 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 114 | — | — | 41 mii | 24 mii | 12 mii | 4.562 | 5.876 |
| Active circulante | 6.266 | 5.897 | 45 mii | 186 mii | 143 mii | 389 mii | 252 mii | 463 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | — | — | 326 | 3.644 |
| creanțe | — | — | 30 mii | 120 mii | 142 mii | 342 mii | 246 mii | 417 mii |
| casa și conturi la bănci | 6.266 | 5.897 | 15 mii | 66 mii | 719 | 48 mii | 5.936 | 42 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 100 | 7 | 7 |
| Datorii | 0 | 0 | 1.298 | 6.322 | 17 mii | 3.388 | 65 mii | 96 mii |
| Venituri în avans | — | — | — | — | 12 | 12 | 12 | — |
| Capitaluri proprii | 6.380 | 5.897 | 44 mii | 221 mii | 150 mii | 398 mii | 192 mii | 373 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 14 din 76 în județul Giurgiu și locul 4.025 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.
Firme similare din județul Giurgiu
- ANASOF ENGINEERING S.R.L. · Giurgiu716 mii lei · 5 ang.
- EXPRESS ROAD DESIGN S.R.L. · Braniștea (com. Oinacu)530 mii lei · 1 ang.
- ERSTE KONIG S.R.L. · Bâcu (com. Joița)491 mii lei · 1 ang.
- SHARP EDGE DESIGN S.R.L. · Bolintin-Vale483 mii lei · 1 ang.
- MAGIC INSTAL ENGINEERING S.R.L. · Poenari (com. Ulmi)472 mii lei · 1 ang.
- SCDA SURVEY & PROJECT S.R.L. · Giurgiu443 mii lei · 3 ang.
- SOLIQO S.R.L. · Mogoșești (com. Adunații-Copăceni)422 mii lei · 1 ang.
- PISLARU JR SRL · Roata De Jos418 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
2 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 4671/3/2026*02.06.2026
litigiu privind achiziţiile publice DECLINAT
Tribunalul Bucuresti · Fond · Contencios administrativ şi fiscal · calitate: Reclamant
- 4671/3/202611.02.2026
ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.
Tribunalul Bucuresti · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Creditor
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 14.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- 8009 Alte activități de protecție n.c.a.
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Întrebări frecvente despre PHYSEC SOLUTIONS SRL
Care este CUI-ul firmei PHYSEC SOLUTIONS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PHYSEC SOLUTIONS SRL este 34559466, iar codul de TVA este RO34559466. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015000315528, iar codul EUID este ROONRC.J2015000315528.
Unde are sediul PHYSEC SOLUTIONS SRL?
Sediul social al firmei PHYSEC SOLUTIONS SRL este în Țărnii, Sat Joița, Comuna Joița, Giurgiu, județul Giurgiu, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are PHYSEC SOLUTIONS SRL?
Activitatea principală a firmei PHYSEC SOLUTIONS SRL este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată PHYSEC SOLUTIONS SRL?
PHYSEC SOLUTIONS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 mai 2015, deci are 11 ani de activitate.
Cum pot contacta firma PHYSEC SOLUTIONS SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0720 *** 794). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are PHYSEC SOLUTIONS SRL?
În 2025, PHYSEC SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 587 mii lei și un profit net de 373 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este PHYSEC SOLUTIONS SRL plătitoare de TVA?
Da. PHYSEC SOLUTIONS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2023. Datele au fost verificate la ANAF pe 2 octombrie 2026.