Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare23 ani pe piață

PERFECT STYLE OPTIK SRL

CUI 15631166J2003010412401

Str. Nucsoara, bl. 42, sc. B, et. 3, ap. 27, București Sectorul 6, București

În 2025: cifra de afaceri 2 mil lei, profit net 179 mii lei, 6 angajați.

Despre PERFECT STYLE OPTIK SRL

PERFECT STYLE OPTIK SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 iulie 2003 cu numărul J2003010412401 și codul unic de înregistrare (CUI) 15631166, cu sediul în București Sector 6, municipiul București. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi” (cod CAEN 4778). Firma are 23 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2 mil lei (+21% față de 2024), un profit net de 179 mii lei și 6 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 1,1 mil lei la 2 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 30 iulie 2003 și aplică sistemul TVA la încasare.

Date de identificare

CUI
15631166
Nr. Registrul Comerțului
J2003010412401
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
30 iulie 2003
EUID
ROONRC.J2003010412401
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 30.07.2003

TVA la încasare
Da

din 01.01.2013

Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
15.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
2 mil lei

+21% față de 2024

Profit net
179 mii lei
Angajați (medie)
6
Capitaluri proprii
281 mii lei
Datorii
540 mii lei
Active totale
820 mii lei
Marjă netă
8,7%
Cifră / angajat
341 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 66% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-1 mil01 mil2 mil3 mil2016: cifra de afaceri 738.901 lei; pierdere netă 50.420 lei20162017: cifra de afaceri 771.157 lei; pierdere netă 117.066 lei20172018: cifra de afaceri 955.504 lei; pierdere netă 32.360 lei20182019: cifra de afaceri 974.857 lei; profit net 38.334 lei20192020: cifra de afaceri 1.100.293 lei; profit net 106.970 lei20202021: cifra de afaceri 1.144.598 lei; profit net 109.676 lei20212022: cifra de afaceri 1.268.612 lei; profit net 43.572 lei20222023: cifra de afaceri 1.480.583 lei; profit net 270.920 lei20232024: cifra de afaceri 1.693.195 lei; profit net 192.790 lei20242025: cifra de afaceri 2.048.018 lei; profit net 178.953 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă739 mii771 mii956 mii975 mii1,1 mil1,1 mil1,3 mil1,5 mil1,7 mil2 mil
Venituri totale740 mii772 mii962 mii989 mii1,1 mil1,1 mil1,3 mil1,5 mil1,7 mil2,1 mil
Cheltuieli totale791 mii881 mii985 mii940 mii989 mii1 mil1,2 mil1,2 mil1,5 mil1,8 mil
Profit / pierdere brută-50 mii-110 mii-23 mii48 mii117 mii119 mii56 mii286 mii244 mii229 mii
Profit / pierdere netă-50 mii-117 mii-32 mii38 mii107 mii110 mii44 mii271 mii193 mii179 mii
Număr mediu de angajați101198777776
Active imobilizate126 mii129 mii98 mii289 mii200 mii142 mii89 mii38 mii49 mii283 mii
Active circulante153 mii171 mii205 mii266 mii366 mii473 mii422 mii578 mii602 mii526 mii
din care stocuri135 mii151 mii129 mii253 mii337 mii462 mii407 mii528 mii546 mii412 mii
creanțe9.8209.1992.0937.4923.7763.8664.96728 mii33 mii79 mii
casa și conturi la bănci8.45311 mii73 mii6.01326 mii6.6819.64322 mii24 mii35 mii
Cheltuieli în avans17 mii26 mii19 mii17 mii17 mii11 mii8.49713 mii5.23812 mii
Datorii807 mii954 mii983 mii1,2 mil1,1 mil1 mil881 mii720 mii554 mii540 mii
Capitaluri proprii-511 mii-628 mii-661 mii-622 mii-515 mii-406 mii-362 mii-91 mii102 mii281 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 65 din 433 în județul București și locul 466 din 3.229 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi.

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

  • 2670 Fabricarea de instrumente optice, suporți magnetici și optici; fabricarea de echipamente fotografice
  • 2731 Fabricarea de cabluri cu fibră optică
  • 2899 Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a.
  • 3250 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice
  • 3313 Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
  • 8710 Activități ale centrelor de îngrijire medicală
  • 8730 Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure

Întrebări frecvente despre PERFECT STYLE OPTIK SRL

Care este CUI-ul firmei PERFECT STYLE OPTIK SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PERFECT STYLE OPTIK SRL este 15631166, iar codul de TVA este RO15631166. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2003010412401, iar codul EUID este ROONRC.J2003010412401.

Unde are sediul PERFECT STYLE OPTIK SRL?

Sediul social al firmei PERFECT STYLE OPTIK SRL este în Str. Nucsoara, bl. 42, sc. B, et. 3, ap. 27, București Sectorul 6, București, București Sector 6, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are PERFECT STYLE OPTIK SRL?

Activitatea principală a firmei PERFECT STYLE OPTIK SRL este „Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi”, cod CAEN 4778. În Registrul Comerțului are autorizate în total 11 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată PERFECT STYLE OPTIK SRL?

PERFECT STYLE OPTIK SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 iulie 2003, deci are 23 ani de activitate.

Cum pot contacta firma PERFECT STYLE OPTIK SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0723 *** 080). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are PERFECT STYLE OPTIK SRL?

În 2025, PERFECT STYLE OPTIK SRL a raportat o cifră de afaceri de 2 mil lei și un profit net de 179 mii lei, cu 6 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este PERFECT STYLE OPTIK SRL plătitoare de TVA?

Da. PERFECT STYLE OPTIK SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 30 iulie 2003 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.

Explorează