Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA12 ani pe piață

PEDALY FOREST QUALITY SRL

CUI 33526436J31/309/2014

FILDU DE MIJLOC, Sat Fildu De Mijloc, Comuna Fildu De Jos, Sălaj

În 2025: cifra de afaceri 205 mii lei, profit net 9.341 lei, 1 angajați.

Despre PEDALY FOREST QUALITY SRL

PEDALY FOREST QUALITY SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 august 2014 cu numărul J31/309/2014 și codul unic de înregistrare (CUI) 33526436, cu sediul în Fildu De Mijloc (com. Fildu De Jos), județul Sălaj. Activitatea principală este „Exploatarea forestieră” (cod CAEN 0220). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 205 mii lei (-22% față de 2024), un profit net de 9.341 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 927 mii lei la 205 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 4 martie 2015.

Date de identificare

CUI
33526436
Nr. Registrul Comerțului
J31/309/2014
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
28 august 2014
EUID
ROONRC.J31/309/2014
Cod poștal
457136

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 04.03.2015

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
205 mii lei

-22% față de 2024

Profit net
9.341 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
127 mii lei
Datorii
414 mii lei
Active totale
541 mii lei
Marjă netă
4,6%
Cifră / angajat
205 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 76% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-500 mii0500 mii1 mil1,5 mil2016: cifra de afaceri 249.078 lei; profit net 31.270 lei20162017: cifra de afaceri 282.053 lei; pierdere netă 19.025 lei20172018: cifra de afaceri 529.075 lei; profit net 65.331 lei20182019: cifra de afaceri 367.193 lei; pierdere netă 41.364 lei20192020: cifra de afaceri 247.671 lei; profit net 8.598 lei20202021: cifra de afaceri 927.262 lei; profit net 56.053 lei20212022: cifra de afaceri 1.061.464 lei; profit net 12.474 lei20222023: cifra de afaceri 537.726 lei; profit net 1.472 lei20232024: cifra de afaceri 262.489 lei; pierdere netă 17.219 lei20242025: cifra de afaceri 204.541 lei; profit net 9.341 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă249 mii282 mii529 mii367 mii248 mii927 mii1,1 mil538 mii262 mii205 mii
Venituri totale249 mii282 mii530 mii367 mii248 mii927 mii1,1 mil538 mii263 mii219 mii
Cheltuieli totale212 mii298 mii459 mii405 mii235 mii863 mii1 mil531 mii278 mii208 mii
Profit / pierdere brută37 mii-16 mii71 mii-38 mii13 mii64 mii22 mii6.365-15 mii11 mii
Profit / pierdere netă31 mii-19 mii65 mii-41 mii8.59856 mii12 mii1.472-17 mii9.341
Număr mediu de angajați1111011111
Active imobilizate64 mii45 mii46 mii37 mii29 mii63 mii24 mii41 mii25 mii31 mii
Active circulante170 mii241 mii349 mii390 mii463 mii519 mii515 mii709 mii514 mii508 mii
din care stocuri29 mii118 mii165 mii239 mii268 mii329 mii151 mii402 mii241 mii257 mii
creanțe54 mii94 mii122 mii93 mii80 mii76 mii107 mii84 mii104 mii71 mii
casa și conturi la bănci87 mii30 mii62 mii57 mii115 mii114 mii257 mii223 mii169 mii180 mii
Cheltuieli în avans1.9171.9171.9171.9171.9171.91725 mii1.9171.9171.917
Datorii184 mii256 mii299 mii372 mii429 mii463 mii431 mii617 mii423 mii414 mii
Capitaluri proprii52 mii33 mii98 mii56 mii65 mii121 mii134 mii135 mii118 mii127 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 27 din 55 în județul Sălaj și locul 2.371 din 3.247 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 0220 – Exploatarea forestieră.

Firme similare din județul Sălaj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 0220 – Exploatarea forestieră

  • 0220 Exploatarea forestieră
  • 0240 Activități de servicii anexe silviculturii
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Întrebări frecvente despre PEDALY FOREST QUALITY SRL

Care este CUI-ul firmei PEDALY FOREST QUALITY SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PEDALY FOREST QUALITY SRL este 33526436, iar codul de TVA este RO33526436. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J31/309/2014, iar codul EUID este ROONRC.J31/309/2014.

Unde are sediul PEDALY FOREST QUALITY SRL?

Sediul social al firmei PEDALY FOREST QUALITY SRL este în FILDU DE MIJLOC, Sat Fildu De Mijloc, Comuna Fildu De Jos, Sălaj, Fildu De Mijloc (com. Fildu De Jos), județul Sălaj, cod poștal 457136, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are PEDALY FOREST QUALITY SRL?

Activitatea principală a firmei PEDALY FOREST QUALITY SRL este „Exploatarea forestieră”, cod CAEN 0220. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată PEDALY FOREST QUALITY SRL?

PEDALY FOREST QUALITY SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 august 2014, deci are 12 ani de activitate.

Cum pot contacta firma PEDALY FOREST QUALITY SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru PEDALY FOREST QUALITY SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Fildu De Mijloc (com. Fildu De Jos) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are PEDALY FOREST QUALITY SRL?

În 2025, PEDALY FOREST QUALITY SRL a raportat o cifră de afaceri de 205 mii lei și un profit net de 9.341 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este PEDALY FOREST QUALITY SRL plătitoare de TVA?

Da. PEDALY FOREST QUALITY SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 4 martie 2015. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează