Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

PAX CONSTRUCT PROJECT S.R.L.

CUI 53034500J2025093827002

Cheile Nerei, ap. 1, Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă, Timiș

În 2025: cifra de afaceri 9.991 lei, profit net 4.608 lei, 1 angajați.

Despre PAX CONSTRUCT PROJECT S.R.L.

PAX CONSTRUCT PROJECT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 decembrie 2025 cu numărul J2025093827002 și codul unic de înregistrare (CUI) 53034500, cu sediul în Moșnița Veche (com. Moșnița Nouă), județul Timiș. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.991 lei, un profit net de 4.608 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
53034500
Nr. Registrul Comerțului
J2025093827002
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
02 decembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025093827002
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
9.991 lei
Profit net
4.608 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
4.808 lei
Datorii
2.572 lei
Active totale
7.380 lei
Marjă netă
46,1%
Cifră / angajat
9.991 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 35% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă9.991
Venituri totale9.991
Cheltuieli totale5.285
Profit / pierdere brută4.706
Profit / pierdere netă4.608
Număr mediu de angajați1
Active imobilizate837
Active circulante6.543
creanțe200
casa și conturi la bănci6.343
Datorii2.572
Capitaluri proprii4.808
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 849 din 883 în județul Timiș și locul 15.469 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.

Firme similare din județul Timiș

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Întrebări frecvente despre PAX CONSTRUCT PROJECT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei PAX CONSTRUCT PROJECT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PAX CONSTRUCT PROJECT S.R.L. este 53034500. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025093827002, iar codul EUID este ROONRC.J2025093827002.

Unde are sediul PAX CONSTRUCT PROJECT S.R.L.?

Sediul social al firmei PAX CONSTRUCT PROJECT S.R.L. este în Cheile Nerei, ap. 1, Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă, Timiș, Moșnița Veche (com. Moșnița Nouă), județul Timiș, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are PAX CONSTRUCT PROJECT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei PAX CONSTRUCT PROJECT S.R.L. este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată PAX CONSTRUCT PROJECT S.R.L.?

PAX CONSTRUCT PROJECT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 decembrie 2025.

Cum pot contacta firma PAX CONSTRUCT PROJECT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0756 *** 213). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are PAX CONSTRUCT PROJECT S.R.L.?

În 2025, PAX CONSTRUCT PROJECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.991 lei și un profit net de 4.608 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este PAX CONSTRUCT PROJECT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, PAX CONSTRUCT PROJECT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează