Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA26 ani pe piață

PAS IN DOI SRL

CUI 13427551J2000000534042

HEMEIUȘ, Sat Hemeiuș, Comuna Hemeiuș, Bacău

În 2025: cifra de afaceri 921 mii lei, profit net 113 mii lei, 3 angajați.

Despre PAS IN DOI SRL

PAS IN DOI SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 septembrie 2000 cu numărul J2000000534042 și codul unic de înregistrare (CUI) 13427551, cu sediul în Hemeiuș, județul Bacău. Activitatea principală este „Restaurante” (cod CAEN 5611). Firma are 26 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 921 mii lei (-18% față de 2024), un profit net de 113 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 1 mil lei la 921 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2000.

Date de identificare

CUI
13427551
Nr. Registrul Comerțului
J2000000534042
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 septembrie 2000
EUID
ROONRC.J2000000534042
Cod poștal
607235

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.11.2000

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
03.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
921 mii lei

-18% față de 2024

Profit net
113 mii lei
Angajați (medie)
3
Capitaluri proprii
1,5 mil lei
Datorii
348 mii lei
Active totale
1,8 mil lei
Marjă netă
12,3%
Cifră / angajat
307 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 19% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
0500 mii1 mil1,5 mil2 mil2016: cifra de afaceri 588.811 lei; profit net 75.561 lei20162017: cifra de afaceri 762.846 lei; profit net 166.607 lei20172018: cifra de afaceri 1.129.296 lei; profit net 371.071 lei20182019: cifra de afaceri 1.422.280 lei; profit net 722.256 lei20192020: cifra de afaceri 207.713 lei; profit net 12.661 lei20202021: cifra de afaceri 1.042.212 lei; profit net 412.087 lei20212022: cifra de afaceri 1.682.117 lei; profit net 718.478 lei20222023: cifra de afaceri 1.440.925 lei; profit net 524.223 lei20232024: cifra de afaceri 1.128.498 lei; profit net 293.038 lei20242025: cifra de afaceri 920.948 lei; profit net 112.856 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă589 mii763 mii1,1 mil1,4 mil208 mii1 mil1,7 mil1,4 mil1,1 mil921 mii
Venituri totale630 mii777 mii1,1 mil1,5 mil226 mii1 mil1,7 mil1,4 mil1,1 mil923 mii
Cheltuieli totale540 mii599 mii766 mii723 mii211 mii627 mii956 mii902 mii802 mii783 mii
Profit / pierdere brută90 mii177 mii383 mii737 mii15 mii423 mii735 mii539 mii327 mii141 mii
Profit / pierdere netă76 mii167 mii371 mii722 mii13 mii412 mii718 mii524 mii293 mii113 mii
Număr mediu de angajați5536554543
Active imobilizate1,3 mil1,3 mil1,5 mil1,8 mil1,8 mil1,7 mil1,6 mil1,6 mil1,8 mil1,8 mil
Active circulante292 mii305 mii482 mii794 mii416 mii627 mii433 mii674 mii264 mii75 mii
din care stocuri59 mii47 mii1.6495.59723 mii06.81019 mii21 mii26 mii
creanțe65 mii2.57365 mii122 mii93 mii133 mii340 mii153 mii179 mii48 mii
casa și conturi la bănci168 mii255 mii416 mii666 mii300 mii494 mii86 mii81 mii43 mii724
Cheltuieli în avans———————220 mii——
Datorii430 mii359 mii288 mii246 mii438 mii192 mii108 mii40 mii4.033348 mii
Venituri în avans302 mii295 mii295 mii166 mii———0——
Capitaluri proprii869 mii981 mii1,4 mil2,2 mil1,7 mil2,2 mil2 mil2,5 mil2,1 mil1,5 mil
din care capital subscris vărsat810 mii810 mii810 mii810 mii810 mii810 mii810 mii810 mii810 mii810 mii

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 78 din 223 în județul Bacău și locul 4.228 din 10.027 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5611 – Restaurante.

Firme similare din județul Bacău

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 5611 – Restaurante

  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5590 Alte servicii de cazare
  • 5611 Restaurante
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Întrebări frecvente despre PAS IN DOI SRL

Care este CUI-ul firmei PAS IN DOI SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PAS IN DOI SRL este 13427551, iar codul de TVA este RO13427551. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2000000534042, iar codul EUID este ROONRC.J2000000534042.

Unde are sediul PAS IN DOI SRL?

Sediul social al firmei PAS IN DOI SRL este în HEMEIUȘ, Sat Hemeiuș, Comuna Hemeiuș, Bacău, județul Bacău, cod poștal 607235, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are PAS IN DOI SRL?

Activitatea principală a firmei PAS IN DOI SRL este „Restaurante”, cod CAEN 5611. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată PAS IN DOI SRL?

PAS IN DOI SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 septembrie 2000, deci are 26 ani de activitate.

Cum pot contacta firma PAS IN DOI SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 776). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are PAS IN DOI SRL?

În 2025, PAS IN DOI SRL a raportat o cifră de afaceri de 921 mii lei și un profit net de 113 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este PAS IN DOI SRL plătitoare de TVA?

Da. PAS IN DOI SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2000. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.

Explorează