PAPIO INC SRL
OVIDIU, bl. E7, sc. B, et. 4, ap. 19, Municipiul Timișoara, Timiș
În 2025: cifra de afaceri 314 mii lei, profit net 22 mii lei, 4 angajați.
Despre PAPIO INC SRL
PAPIO INC SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 martie 2014 cu numărul J2014000663354 și codul unic de înregistrare (CUI) 32911999, cu sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală este „Activități de tratament și înfrumusețare” (cod CAEN 9622). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 314 mii lei (+6% față de 2024), un profit net de 22 mii lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 278 mii lei la 314 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 32911999
- Nr. Registrul Comerțului
- J2014000663354
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 12 martie 2014
- EUID
- ROONRC.J2014000663354
- Cod poștal
- 300295
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 10.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 314 mii lei
- Profit net
- 22 mii lei
- Angajați (medie)
- 4
- Capitaluri proprii
- 5.915 lei
- Datorii
- 27 mii lei
- Active totale
- 33 mii lei
- Marjă netă
- 6,9%
- Cifră / angajat
- 78 mii lei
+6% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 82% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 119 mii | 148 mii | 147 mii | 272 mii | 254 mii | 278 mii | 260 mii | 280 mii | 295 mii | 314 mii |
| Venituri totale | 123 mii | 153 mii | 149 mii | 272 mii | 269 mii | 278 mii | 260 mii | 280 mii | 295 mii | 314 mii |
| Cheltuieli totale | 185 mii | 198 mii | 207 mii | 234 mii | 198 mii | 203 mii | 248 mii | 304 mii | 258 mii | 288 mii |
| Profit / pierdere brută | -62 mii | -46 mii | -58 mii | 38 mii | 71 mii | 75 mii | 12 mii | -24 mii | 37 mii | 26 mii |
| Profit / pierdere netă | -63 mii | -47 mii | -60 mii | 35 mii | 69 mii | 73 mii | 9.804 | -27 mii | 34 mii | 22 mii |
| Număr mediu de angajați | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 6 | 4 | 4 |
| Active circulante | 2.669 | 12 mii | 1.492 | 1.487 | 11 mii | 15 mii | 3.051 | 16 mii | 39 mii | 33 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | 571 | — | — | 4.216 | — | 1.636 |
| creanțe | 1.120 | 1.123 | 1.120 | 1.120 | 8.985 | 10 mii | 1.497 | 2.984 | 23 mii | 1.497 |
| casa și conturi la bănci | 1.549 | 11 mii | 372 | 367 | 1.142 | 4.747 | 1.554 | 8.791 | 16 mii | 30 mii |
| Datorii | 106 mii | 163 mii | 212 mii | 176 mii | 117 mii | 48 mii | 26 mii | 66 mii | 55 mii | 27 mii |
| Capitaluri proprii | -103 mii | -150 mii | -210 mii | -175 mii | -106 mii | -33 mii | -23 mii | -50 mii | -16 mii | 5.915 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 10 din 192 în județul Timiș și locul 295 din 4.235 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9622 – Activități de tratament și înfrumusețare.
Firme similare din județul Timiș
- AURA BAKOȘ NAILS SRL · Timișoara353 mii lei · 1 ang.
- ALMA UNO S.R.L. · Timișoara348 mii lei · 4 ang.
- DIVINE SKIN S.R.L. · Giarmata312 mii lei · 1 ang.
- RALU'S BEAUTY CORNER S.R.L. · Deta310 mii lei · 1 ang.
- BONA EVENTUS STUDIO S.R.L. · Timișoara288 mii lei · 4 ang.
- SPA NAILS EVOLUTION S.R.L. · Timișoara288 mii lei · 3 ang.
- MAKE ME PRETTY WOMAN SRL · Dumbrăvița278 mii lei · 1 ang.
- IMB PROFESSIONAL S.R.L. · Giroc274 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9622 – Activități de tratament și înfrumusețare
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 9621 Activități de coafură și frizerie
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
- 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Întrebări frecvente despre PAPIO INC SRL
Care este CUI-ul firmei PAPIO INC SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PAPIO INC SRL este 32911999. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014000663354, iar codul EUID este ROONRC.J2014000663354.
Unde are sediul PAPIO INC SRL?
Sediul social al firmei PAPIO INC SRL este în OVIDIU, bl. E7, sc. B, et. 4, ap. 19, Municipiul Timișoara, Timiș, județul Timiș, cod poștal 300295, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are PAPIO INC SRL?
Activitatea principală a firmei PAPIO INC SRL este „Activități de tratament și înfrumusețare”, cod CAEN 9622. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată PAPIO INC SRL?
PAPIO INC SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 martie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma PAPIO INC SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0721 *** 786). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are PAPIO INC SRL?
În 2025, PAPIO INC SRL a raportat o cifră de afaceri de 314 mii lei și un profit net de 22 mii lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este PAPIO INC SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, PAPIO INC SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.