OSTEMPER - VB SRL
Nemțească, Sat Semlac, Comuna Semlac, Arad
În 2025: cifra de afaceri 382 mii lei, profit net 44 mii lei, 1 angajați.
Despre OSTEMPER - VB SRL
OSTEMPER - VB SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 martie 2007 cu numărul J2007000571028 și codul unic de înregistrare (CUI) 21372180, cu sediul în Semlac, județul Arad. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 382 mii lei, un profit net de 44 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 4.920 lei la 382 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 mai 2025 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 21372180
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007000571028
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 15 martie 2007
- EUID
- ROONRC.J2007000571028
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 06.10.2026
din 01.05.2025
din 01.03.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 382 mii lei
- Profit net
- 44 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 47 mii lei
- Datorii
- 273 mii lei
- Active totale
- 320 mii lei
- Marjă netă
- 11,6%
- Cifră / angajat
- 382 mii lei
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 85% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 11 mii | 11 mii | 9.670 | 4.920 | 4.920 | 4.920 | 4.920 | 1.640 | — | 382 mii |
| Venituri totale | 11 mii | 11 mii | 9.670 | 5.120 | 4.920 | 4.920 | 4.920 | 1.640 | 0 | 383 mii |
| Cheltuieli totale | 13 mii | 13 mii | 11 mii | 4.777 | 4.820 | 5.640 | 4.775 | 2.761 | 278 | 330 mii |
| Profit / pierdere brută | -2.304 | -2.294 | -1.378 | 343 | 100 | -720 | 145 | -1.121 | -278 | 53 mii |
| Profit / pierdere netă | -2.632 | -2.622 | -1.668 | 189 | -36 | -865 | 0 | -1.121 | -278 | 44 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 |
| Active imobilizate | -361 | -361 | 2.115 | 5.324 | 4.137 | 2.950 | 1.762 | 726 | 449 | 171 |
| Active circulante | 9.591 | 7.067 | 2.860 | 2.625 | 3.777 | 3.872 | 5.324 | 1.955 | 1.954 | 320 mii |
| din care stocuri | 2.835 | — | 279 | — | — | — | — | — | — | 235 mii |
| creanțe | 600 | 200 | 250 | — | — | — | — | — | — | 76 mii |
| casa și conturi la bănci | 6.156 | 6.867 | 2.331 | 2.625 | 3.777 | 3.872 | 5.324 | 1.955 | 1.954 | 9.434 |
| Datorii | 424 | 523 | 460 | 3.245 | 3.247 | 3.020 | 3.284 | 0 | 0 | 273 mii |
| Capitaluri proprii | 8.806 | 6.183 | 4.515 | 4.704 | 4.667 | 3.802 | 3.802 | 2.681 | 2.403 | 47 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 615 din 1.085 în județul Arad și locul 18.238 din 35.552 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.
Firme similare din județul Arad
- RIO SONORO S.R.L. · Chisindia385 mii lei · 2 ang.
- PASĂRE TRANS SRL · Sâmbăteni (com. Păuliș)385 mii lei · 2 ang.
- DUMIMAR TRANS LOGISTIC S.R.L. · Arad384 mii lei · 1 ang.
- DARINAF CONSULTING SRL · Vladimirescu382 mii lei · 2 ang.
- DI-AL LONG TRANS SRL · Arad382 mii lei · 1 ang.
- CALIN SPEED SPEDITION SRL · Arad381 mii lei · 1 ang.
- ABRUDELU P & P SRL · Vladimirescu379 mii lei · 1 ang.
- DORIAN EURO SPEED S.R.L. · Secusigiu379 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Întrebări frecvente despre OSTEMPER - VB SRL
Care este CUI-ul firmei OSTEMPER - VB SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei OSTEMPER - VB SRL este 21372180, iar codul de TVA este RO21372180. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2007000571028, iar codul EUID este ROONRC.J2007000571028.
Unde are sediul OSTEMPER - VB SRL?
Sediul social al firmei OSTEMPER - VB SRL este în Nemțească, Sat Semlac, Comuna Semlac, Arad, județul Arad, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are OSTEMPER - VB SRL?
Activitatea principală a firmei OSTEMPER - VB SRL este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată OSTEMPER - VB SRL?
OSTEMPER - VB SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 martie 2007, deci are 19 ani de activitate.
Cum pot contacta firma OSTEMPER - VB SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 814). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are OSTEMPER - VB SRL?
În 2025, OSTEMPER - VB SRL a raportat o cifră de afaceri de 382 mii lei și un profit net de 44 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este OSTEMPER - VB SRL plătitoare de TVA?
Da. OSTEMPER - VB SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 mai 2025 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.