ORICE ON LINE SRL
Sat Periș, Comuna Periș, Ilfov
Despre ORICE ON LINE SRL
ORICE ON LINE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 noiembrie 2007 cu numărul J23/3080/2007 și codul unic de înregistrare (CUI) 22761894, cu sediul în Periș, județul Ilfov. Activitatea principală este „nedefinită” (cod CAEN 5261). Firma are 18 ani de la înființare. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.
Date de identificare
- CUI
- 22761894
- Nr. Registrul Comerțului
- J23/3080/2007
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 16 noiembrie 2007
- EUID
- ROONRC.J23/3080/2007
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Da
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 13.11.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare
Nu am găsit bilanțuri publicate de Ministerul Finanțelor pentru această firmă în ultimii 10 ani.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5261
Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.
Întrebări frecvente despre ORICE ON LINE SRL
Care este CUI-ul firmei ORICE ON LINE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ORICE ON LINE SRL este 22761894. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J23/3080/2007, iar codul EUID este ROONRC.J23/3080/2007.
Unde are sediul ORICE ON LINE SRL?
Sediul social al firmei ORICE ON LINE SRL este în Sat Periș, Comuna Periș, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ORICE ON LINE SRL?
Activitatea principală a firmei ORICE ON LINE SRL este cod CAEN 5261.
Când a fost înființată ORICE ON LINE SRL?
ORICE ON LINE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 noiembrie 2007, deci are 18 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ORICE ON LINE SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0726 *** 306). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Este ORICE ON LINE SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, ORICE ON LINE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/22761894API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.