OPTIMIZING SUCCESS SRL
Magnoliei, Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă, Timiș
În 2025: cifra de afaceri 143 mii lei, profit net 40 mii lei, 1 angajați.
Despre OPTIMIZING SUCCESS SRL
OPTIMIZING SUCCESS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 iunie 2015 cu numărul J2015001321357 și codul unic de înregistrare (CUI) 34589530, cu sediul în Moșnița Veche (com. Moșnița Nouă), județul Timiș. Activitatea principală este „Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.” (cod CAEN 8299). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 143 mii lei (-2% față de 2024), un profit net de 40 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 32 mii lei la 143 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 34589530
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015001321357
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 02 iunie 2015
- EUID
- ROONRC.J2015001321357
- Cod poștal
- 307287
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 11.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 143 mii lei
- Profit net
- 40 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 40 mii lei
- Datorii
- 16 mii lei
- Active totale
- 56 mii lei
- Marjă netă
- 27,9%
- Cifră / angajat
- 143 mii lei
-2% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 29% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 172 mii | 215 mii | 261 mii | 76 mii | 7.255 | 32 mii | 89 mii | 137 mii | 146 mii | 143 mii |
| Venituri totale | 172 mii | 216 mii | 276 mii | 76 mii | 7.255 | 32 mii | 89 mii | 137 mii | 146 mii | 144 mii |
| Cheltuieli totale | 109 mii | 120 mii | 135 mii | 116 mii | 81 mii | 61 mii | 71 mii | 99 mii | 97 mii | 103 mii |
| Profit / pierdere brută | 63 mii | 96 mii | 141 mii | -39 mii | -74 mii | -29 mii | 18 mii | 38 mii | 49 mii | 41 mii |
| Profit / pierdere netă | 58 mii | 90 mii | 133 mii | -42 mii | -74 mii | -30 mii | 16 mii | 37 mii | 48 mii | 40 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 48 mii | 57 mii | 92 mii | 69 mii | 43 mii | 17 mii | 5.174 | 1.693 | — | 13 mii |
| Active circulante | 13 mii | 36 mii | 43 mii | 10 mii | 1.840 | 5.412 | 13 mii | 28 mii | 40 mii | 44 mii |
| creanțe | 80 | — | — | — | — | 600 | 1.200 | 520 | — | 27 mii |
| casa și conturi la bănci | 13 mii | 36 mii | 43 mii | 10 mii | 1.840 | 4.812 | 11 mii | 27 mii | 40 mii | 16 mii |
| Datorii | 2.775 | 2.404 | 2.013 | 40 mii | 80 mii | 87 mii | 66 mii | 41 mii | 4.053 | 16 mii |
| Capitaluri proprii | 58 mii | 90 mii | 133 mii | 39 mii | -35 mii | -65 mii | -49 mii | -12 mii | 36 mii | 40 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 322 din 457 în județul Timiș și locul 4.689 din 6.495 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a..
Firme similare din județul Timiș
- AL&DI SERVICE 2023 S.R.L. · Timișoara147 mii lei · 1 ang.
- VENERA CONS 2013 SRL · Timișoara146 mii lei · 1 ang.
- DEALISS10BET CLUB S.R.L. · Timișoara145 mii lei · 0 ang.
- SUPORT CREANTE S.R.L. · Timișoara144 mii lei · 1 ang.
- VIVPRO WAY S.R.L. · Giarmata-Vii (com. Ghiroda)142 mii lei · 1 ang.
- GRAMIDIUS MANAGEMENT SRL · Timișoara141 mii lei · 1 ang.
- ACTI-CRETCONSULT SRL · Lugoj141 mii lei · 2 ang.
- SLA ADARISTO S.R.L. · Sânnicolau Mare140 mii lei · 2 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
- 7752 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare)
- 8220 Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)
- 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Întrebări frecvente despre OPTIMIZING SUCCESS SRL
Care este CUI-ul firmei OPTIMIZING SUCCESS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei OPTIMIZING SUCCESS SRL este 34589530. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015001321357, iar codul EUID este ROONRC.J2015001321357.
Unde are sediul OPTIMIZING SUCCESS SRL?
Sediul social al firmei OPTIMIZING SUCCESS SRL este în Magnoliei, Sat Moșnița Veche, Comuna Moșnița Nouă, Timiș, Moșnița Veche (com. Moșnița Nouă), județul Timiș, cod poștal 307287, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are OPTIMIZING SUCCESS SRL?
Activitatea principală a firmei OPTIMIZING SUCCESS SRL este „Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.”, cod CAEN 8299. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată OPTIMIZING SUCCESS SRL?
OPTIMIZING SUCCESS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 iunie 2015, deci are 11 ani de activitate.
Cum pot contacta firma OPTIMIZING SUCCESS SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0724 *** 195). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are OPTIMIZING SUCCESS SRL?
În 2025, OPTIMIZING SUCCESS SRL a raportat o cifră de afaceri de 143 mii lei și un profit net de 40 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este OPTIMIZING SUCCESS SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, OPTIMIZING SUCCESS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 12 octombrie 2026.