ONEWAY PARTNER S.R.L.
9 MAI, bl. 8, sc. A, et. 3, ap. 16, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
În 2025: cifra de afaceri 108 mii lei, profit net 5.983 lei, 1 angajați.
Despre ONEWAY PARTNER S.R.L.
ONEWAY PARTNER S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 octombrie 2024 cu numărul J2024028532002 și codul unic de înregistrare (CUI) 50654486, cu sediul în Târgoviște, județul Dâmbovița. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare” (cod CAEN 4673). Firma are 2 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 108 mii lei (+2533% față de 2024), un profit net de 5.983 lei și 1 angajat (număr mediu). Este înregistrată în scopuri de TVA din 8 octombrie 2024.
Date de identificare
- CUI
- 50654486
- Nr. Registrul Comerțului
- J2024028532002
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 07 octombrie 2024
- EUID
- ROONRC.J2024028532002
- Cod poștal
- 130067
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 08.10.2024
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 108 mii lei
- Profit net
- 5.983 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 16 lei
- Datorii
- 10 mii lei
- Active totale
- 10 mii lei
- Marjă netă
- 5,5%
- Cifră / angajat
- 108 mii lei
+2533% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 100% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.120 | 108 mii |
| Venituri totale | 4.120 | 108 mii |
| Cheltuieli totale | 10 mii | 101 mii |
| Profit / pierdere brută | -6.126 | 7.115 |
| Profit / pierdere netă | -6.167 | 5.983 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 |
| Active circulante | 3.235 | 10 mii |
| din care stocuri | — | 49 |
| creanțe | 200 | 71 |
| casa și conturi la bănci | 3.035 | 10 mii |
| Datorii | 9.202 | 10 mii |
| Capitaluri proprii | -5.967 | 16 |
| din care capital subscris vărsat | — | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 21 din 30 în județul Dâmbovița și locul 1.489 din 2.016 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4673 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare.
Firme similare din județul Dâmbovița
- DB ROOFS S.R.L. · Găești200 mii lei · 2 ang.
- TREI BUSUIOCI SRL · Iazu (com. Cojasca)197 mii lei · 3 ang.
- NIVA UNIVERSAL CONS SRL · Dârza (com. Crevedia)101 mii lei · 1 ang.
- CORAL SRL · Târgoviște92 mii lei · 0 ang.
- FLORIN AMAN S.R.L. · Crovu (com. Odobești)83 mii lei · 1 ang.
- ALEYANICAT SRL · Târgoviște76 mii lei · 2 ang.
- MAT CONSTRUCT EXPERT S.R.L. · Mircea Vodă (com. Sălcioara)54 mii lei · 0 ang.
- VLADICON DIRO BUILDING S.R.L. · Răzvad54 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4673 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
- 4519 Comerț cu alte autovehicule
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat
- 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
- 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte
- 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții
- 4664 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
- 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou
- 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
- 4671 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
- 4672 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
- 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 4942 Servicii de mutare
- 5210 Depozitări
- 5224 Manipulări
- 5229 Alte activități anexe transporturilor
- 5320 Alte activități poștale și de curier
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
- 8292 Activități de ambalare
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Întrebări frecvente despre ONEWAY PARTNER S.R.L.
Care este CUI-ul firmei ONEWAY PARTNER S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ONEWAY PARTNER S.R.L. este 50654486, iar codul de TVA este RO50654486. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024028532002, iar codul EUID este ROONRC.J2024028532002.
Unde are sediul ONEWAY PARTNER S.R.L.?
Sediul social al firmei ONEWAY PARTNER S.R.L. este în 9 MAI, bl. 8, sc. A, et. 3, ap. 16, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița, județul Dâmbovița, cod poștal 130067, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ONEWAY PARTNER S.R.L.?
Activitatea principală a firmei ONEWAY PARTNER S.R.L. este „Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare”, cod CAEN 4673. În Registrul Comerțului are autorizate în total 47 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ONEWAY PARTNER S.R.L.?
ONEWAY PARTNER S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 octombrie 2024, deci are 2 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ONEWAY PARTNER S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0726 *** 600). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ONEWAY PARTNER S.R.L.?
În 2025, ONEWAY PARTNER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 108 mii lei și un profit net de 5.983 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ONEWAY PARTNER S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. ONEWAY PARTNER S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 8 octombrie 2024. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.
Explorează
- Firme din Târgoviște
- Firme cu CAEN 4673 din județul Dâmbovița
- CAEN 4673 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- Top firme din județul Dâmbovița
- Top firme cu CAEN 4673
- Firme noi din județul Dâmbovița
- Compară ONEWAY PARTNER S.R.L. cu alte firme