Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA6 ani pe piață

ONE IT SOLUTION S.R.L.

CUI 42977800J2020000667524

SPERANȚEI, Sat Adunații-Copăceni, Comuna Adunații-Copăceni, Giurgiu

În 2025: cifra de afaceri 619 mii lei, profit net 325 mii lei, 1 angajați.

Despre ONE IT SOLUTION S.R.L.

ONE IT SOLUTION S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 august 2020 cu numărul J2020000667524 și codul unic de înregistrare (CUI) 42977800, cu sediul în Adunații-Copăceni, județul Giurgiu. Activitatea principală este „Alte activități de servicii privind tehnologia informației” (cod CAEN 6290). Firma are 6 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 619 mii lei (+21% față de 2024), un profit net de 325 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 150 mii lei la 619 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2022.

Date de identificare

CUI
42977800
Nr. Registrul Comerțului
J2020000667524
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
27 august 2020
EUID
ROONRC.J2020000667524
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.10.2022

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
03.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Mihăileşti

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
619 mii lei

+21% față de 2024

Profit net
325 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
326 mii lei
Datorii
185 mii lei
Active totale
511 mii lei
Marjă netă
52,6%
Cifră / angajat
619 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 36% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
0200 mii400 mii600 mii800 mii2020: cifra de afaceri 2.771 lei; profit net 1.812 lei20202021: cifra de afaceri 150.044 lei; profit net 82.918 lei20212022: cifra de afaceri 494.261 lei; profit net 270.722 lei20222023: cifra de afaceri 521.098 lei; profit net 355.008 lei20232024: cifra de afaceri 509.226 lei; profit net 328.579 lei20242025: cifra de afaceri 618.671 lei; profit net 325.464 lei2025
Indicator (lei)202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă2.771150 mii494 mii521 mii509 mii619 mii
Venituri totale2.771150 mii497 mii523 mii547 mii621 mii
Cheltuieli totale87663 mii214 mii163 mii203 mii278 mii
Profit / pierdere brută1.89587 mii283 mii360 mii345 mii344 mii
Profit / pierdere netă1.81283 mii271 mii355 mii329 mii325 mii
Număr mediu de angajați——1111
Active imobilizate9711 mii70 mii119 mii181 mii149 mii
Active circulante1.998109 mii264 mii334 mii295 mii357 mii
creanțe1.19062 mii264 mii298 mii293 mii305 mii
casa și conturi la bănci80847 mii6036 mii1.70152 mii
Cheltuieli în avans——2.3763.1184.4714.956
Datorii8337 mii65 mii101 mii151 mii185 mii
Capitaluri proprii2.01283 mii271 mii355 mii329 mii326 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 3 din 7 în județul Giurgiu și locul 423 din 1.392 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6290 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației.

Firme similare din județul Giurgiu

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6290 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației

  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
  • 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

Întrebări frecvente despre ONE IT SOLUTION S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ONE IT SOLUTION S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ONE IT SOLUTION S.R.L. este 42977800, iar codul de TVA este RO42977800. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2020000667524, iar codul EUID este ROONRC.J2020000667524.

Unde are sediul ONE IT SOLUTION S.R.L.?

Sediul social al firmei ONE IT SOLUTION S.R.L. este în SPERANȚEI, Sat Adunații-Copăceni, Comuna Adunații-Copăceni, Giurgiu, județul Giurgiu, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ONE IT SOLUTION S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ONE IT SOLUTION S.R.L. este „Alte activități de servicii privind tehnologia informației”, cod CAEN 6290. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ONE IT SOLUTION S.R.L.?

ONE IT SOLUTION S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 august 2020, deci are 6 ani de activitate.

Cum pot contacta firma ONE IT SOLUTION S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ONE IT SOLUTION S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Adunații-Copăceni sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are ONE IT SOLUTION S.R.L.?

În 2025, ONE IT SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 619 mii lei și un profit net de 325 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ONE IT SOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. ONE IT SOLUTION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2022. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.

Explorează