ONE BY RAFFAELLI SRL
Sos. Giurgiului, bl. 2A, sc. 2, et. 5, ap. 60, București Sectorul 4, București
În 2025: cifra de afaceri 26 mii lei, pierdere netă 36 mii lei, 1 angajați.
Despre ONE BY RAFFAELLI SRL
ONE BY RAFFAELLI SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 ianuarie 2008 cu numărul J2008000427401 și codul unic de înregistrare (CUI) 23058516, cu sediul în București Sector 4, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de coafură și frizerie” (cod CAEN 9621). Firma are 18 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 26 mii lei (+31% față de 2024), o pierdere netă de 36 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 7.610 lei la 26 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 16 aprilie 2026.
Date de identificare
- CUI
- 23058516
- Nr. Registrul Comerțului
- J2008000427401
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 17 ianuarie 2008
- EUID
- ROONRC.J2008000427401
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 04.10.2026
din 16.04.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 26 mii lei
- Pierdere netă
- 36 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- -144 mii lei
- Datorii
- 148 mii lei
- Active totale
- 3.647 lei
- Marjă netă
- -136,7%
- Cifră / angajat
- 26 mii lei
+31% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (4053%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 8.584 | 8.218 | 4.458 | 14 mii | 7.610 | 8.030 | 16 mii | 20 mii | 26 mii |
| Venituri totale | 8.584 | 8.218 | 4.458 | 14 mii | 149 mii | 8.030 | 16 mii | 20 mii | 26 mii |
| Cheltuieli totale | 23 mii | 25 mii | 13 mii | 40 mii | 13 mii | 7.056 | 54 mii | 61 mii | 63 mii |
| Profit / pierdere brută | -15 mii | -17 mii | -8.370 | -27 mii | 136 mii | 974 | -39 mii | -41 mii | -36 mii |
| Profit / pierdere netă | -15 mii | -17 mii | -8.572 | -27 mii | 136 mii | 738 | -39 mii | -41 mii | -36 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active circulante | 915 | 300 | 13 | 37 | 19 | 1.124 | 1.481 | 1.660 | 3.647 |
| din care stocuri | — | 246 | — | — | — | — | — | — | — |
| creanțe | — | — | 9 | 9 | — | — | — | — | — |
| casa și conturi la bănci | 915 | 54 | 4 | 28 | 19 | 1.124 | 1.481 | 1.660 | 3.647 |
| Datorii | 85 mii | 101 mii | 110 mii | 137 mii | 649 | 1.016 | 68 mii | 110 mii | 148 mii |
| Capitaluri proprii | -84 mii | -101 mii | -110 mii | -137 mii | -630 | 108 | -67 mii | -108 mii | -144 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 1.167 din 1.296 în județul București și locul 5.180 din 6.644 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9621 – Activități de coafură și frizerie.
Firme similare din județul București
- PUPPY PLACE S.R.L. · București Sector 228 mii lei · 0 ang.
- VICTORINA & G.B.EXIM CO SRL · București Sector 327 mii lei · 1 ang.
- M & K STYLE SRL · București Sector 527 mii lei · 0 ang.
- ZMR STUDIO S.R.L. · București Sector 326 mii lei · 2 ang.
- EL SALON BY CAMY S.R.L. · București Sector 126 mii lei · 1 ang.
- HOUSE OF ZARY S.R.L. · București Sector 426 mii lei · 0 ang.
- GILB BARBER S.R.L. · București Sector 125 mii lei · 0 ang.
- BARBERSHOP LORENZO S.R.L. · București Sector 225 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9621 – Activități de coafură și frizerie
- 9621 Activități de coafură și frizerie
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Întrebări frecvente despre ONE BY RAFFAELLI SRL
Care este CUI-ul firmei ONE BY RAFFAELLI SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ONE BY RAFFAELLI SRL este 23058516, iar codul de TVA este RO23058516. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2008000427401, iar codul EUID este ROONRC.J2008000427401.
Unde are sediul ONE BY RAFFAELLI SRL?
Sediul social al firmei ONE BY RAFFAELLI SRL este în Sos. Giurgiului, bl. 2A, sc. 2, et. 5, ap. 60, București Sectorul 4, București, București Sector 4, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ONE BY RAFFAELLI SRL?
Activitatea principală a firmei ONE BY RAFFAELLI SRL este „Activități de coafură și frizerie”, cod CAEN 9621. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ONE BY RAFFAELLI SRL?
ONE BY RAFFAELLI SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 ianuarie 2008, deci are 18 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ONE BY RAFFAELLI SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0723 *** 025). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ONE BY RAFFAELLI SRL?
În 2025, ONE BY RAFFAELLI SRL a raportat o cifră de afaceri de 26 mii lei și o pierdere netă de 36 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ONE BY RAFFAELLI SRL plătitoare de TVA?
Da. ONE BY RAFFAELLI SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 16 aprilie 2026. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 octombrie 2026.