ONDADOS SRL
DECEBAL, et. 2, ap. 9, Municipiul Arad, Arad
În 2025: cifra de afaceri 242 mii lei, profit net 163 mii lei, 1 angajați.
Despre ONDADOS SRL
ONDADOS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 octombrie 2006 cu numărul J02/1921/2006 și codul unic de înregistrare (CUI) 19118032, cu sediul în Arad, județul Arad. Activitatea principală este „Agenții imobiliare” (cod CAEN 6831). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 242 mii lei (+178% față de 2024), un profit net de 163 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Este înregistrată în scopuri de TVA din 5 martie 2024.
Date de identificare
- CUI
- 19118032
- Nr. Registrul Comerțului
- J02/1921/2006
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 19 octombrie 2006
- EUID
- ROONRC.J02/1921/2006
- Cod poștal
- 310124
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 15.10.2026
din 05.03.2024
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 242 mii lei
- Profit net
- 163 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 110 mii lei
- Datorii
- 375 mii lei
- Active totale
- 485 mii lei
- Marjă netă
- 67,3%
- Cifră / angajat
- 242 mii lei
+178% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 77% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | — | 87 mii | 242 mii |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 87 mii | 242 mii |
| Cheltuieli totale | 1.739 | 1.839 | 1.873 | 1.929 | 200 | 3.737 | 1.459 | 47 mii | 46 mii | 77 mii |
| Profit / pierdere brută | -1.739 | -1.839 | -1.873 | -1.929 | -200 | -3.737 | -1.459 | -47 mii | 42 mii | 165 mii |
| Profit / pierdere netă | -1.739 | -1.839 | -1.873 | -1.929 | -200 | -3.737 | -1.459 | -47 mii | 41 mii | 163 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 309 mii | 309 mii | 309 mii | 309 mii | 309 mii | 309 mii | 309 mii | 309 mii | 309 mii | 309 mii |
| Active circulante | 2.271 | 2.362 | 2.489 | 2.559 | 2.359 | 2.122 | 1.879 | 4.119 | 4.228 | 176 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.353 |
| creanțe | 1.876 | 1.876 | 1.876 | 1.876 | 1.876 | 1.876 | 1.876 | 1.876 | 2.065 | 87 mii |
| casa și conturi la bănci | 395 | 486 | 613 | 683 | 483 | 246 | 3 | 2.243 | 2.163 | 87 mii |
| Datorii | 346 mii | 348 mii | 350 mii | 352 mii | 352 mii | 356 mii | 357 mii | 407 mii | 366 mii | 375 mii |
| Capitaluri proprii | -35 mii | -37 mii | -39 mii | -41 mii | -41 mii | -45 mii | -46 mii | -94 mii | -53 mii | 110 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 24 din 123 în județul Arad și locul 1.486 din 6.142 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6831 – Agenții imobiliare.
Firme similare din județul Arad
- TRANC & TRANC SRL · Arad277 mii lei · 0 ang.
- GAMA ESTATE HOUSE S.R.L. · Arad259 mii lei · 0 ang.
- CONSECVENT IMOBILIARE S.R.L. · Arad250 mii lei · 1 ang.
- EUROCONFORT IMOBILIARE ARAD S.R.L. · Arad244 mii lei · 1 ang.
- TAMAR EXCLUSIVE SRL · Zimandcuz (com. Zimandu Nou)217 mii lei · 1 ang.
- IMOBILIARE4YOU CONSTRUCT S.R.L. · Arad217 mii lei · 2 ang.
- IMOBILIARE 4 YOU SRL · Arad211 mii lei · 1 ang.
- TRANC & TRANC IMOBILIARE S.R.L. · Arad209 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6831 – Agenții imobiliare
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
- 4519 Comerț cu alte autovehicule
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6831 Agenții imobiliare
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Întrebări frecvente despre ONDADOS SRL
Care este CUI-ul firmei ONDADOS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ONDADOS SRL este 19118032, iar codul de TVA este RO19118032. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J02/1921/2006, iar codul EUID este ROONRC.J02/1921/2006.
Unde are sediul ONDADOS SRL?
Sediul social al firmei ONDADOS SRL este în DECEBAL, et. 2, ap. 9, Municipiul Arad, Arad, județul Arad, cod poștal 310124, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ONDADOS SRL?
Activitatea principală a firmei ONDADOS SRL este „Agenții imobiliare”, cod CAEN 6831. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ONDADOS SRL?
ONDADOS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 octombrie 2006, deci are 19 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ONDADOS SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 570). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ONDADOS SRL?
În 2025, ONDADOS SRL a raportat o cifră de afaceri de 242 mii lei și un profit net de 163 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ONDADOS SRL plătitoare de TVA?
Da. ONDADOS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 5 martie 2024. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.