Sari la conținut
sediu expirat; funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

OMP STRATEGY S.R.L.

CUI 52096297J2025048821006

Petroliștilor, bl. Corp B, et. 2, ap. 115, București Sectorul 1, București

În 2025: cifra de afaceri 5.000 lei, profit net 2.750 lei.

Despre OMP STRATEGY S.R.L.

OMP STRATEGY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 iulie 2025 cu numărul J2025048821006 și codul unic de înregistrare (CUI) 52096297, cu sediul în București Sector 1, municipiul București. Activitatea principală este „Activități ale agențiilor de publicitate” (cod CAEN 7311). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.000 lei, un profit net de 2.750 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52096297
Nr. Registrul Comerțului
J2025048821006
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
07 iulie 2025
EUID
ROONRC.J2025048821006
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
5.000 lei
Profit net
2.750 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.950 lei
Datorii
1.579 lei
Active totale
4.529 lei
Marjă netă
55%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 35% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă5.000
Venituri totale5.000
Cheltuieli totale1.661
Profit / pierdere brută3.339
Profit / pierdere netă2.750
Active circulante4.529
casa și conturi la bănci4.529
Datorii1.579
Capitaluri proprii2.950
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 4.606 din 4.715 în județul București și locul 12.128 din 12.562 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate.

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate

  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7491 Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing

Întrebări frecvente despre OMP STRATEGY S.R.L.

Care este CUI-ul firmei OMP STRATEGY S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei OMP STRATEGY S.R.L. este 52096297. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025048821006, iar codul EUID este ROONRC.J2025048821006.

Unde are sediul OMP STRATEGY S.R.L.?

Sediul social al firmei OMP STRATEGY S.R.L. este în Petroliștilor, bl. Corp B, et. 2, ap. 115, București Sectorul 1, București, București Sector 1, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are OMP STRATEGY S.R.L.?

Activitatea principală a firmei OMP STRATEGY S.R.L. este „Activități ale agențiilor de publicitate”, cod CAEN 7311. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată OMP STRATEGY S.R.L.?

OMP STRATEGY S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 iulie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma OMP STRATEGY S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0736 *** 450). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are OMP STRATEGY S.R.L.?

În 2025, OMP STRATEGY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.000 lei și un profit net de 2.750 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este OMP STRATEGY S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, OMP STRATEGY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează