OFTACLINIQUE SOLUTIONS S.R.L.
DINU LIPATTI, Municipiul Slatina, Olt
În 2025: cifra de afaceri 606 mii lei, profit net 393 mii lei, 1 angajați.
Despre OFTACLINIQUE SOLUTIONS S.R.L.
OFTACLINIQUE SOLUTIONS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 septembrie 2019 cu numărul J2019001021280 și codul unic de înregistrare (CUI) 41606099, cu sediul în Slatina, județul Olt. Activitatea principală este „Activități de asistență medicală specializată” (cod CAEN 8622). Firma are 7 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 606 mii lei (+29% față de 2024), un profit net de 393 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 187 mii lei la 606 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 41606099
- Nr. Registrul Comerțului
- J2019001021280
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 05 septembrie 2019
- EUID
- ROONRC.J2019001021280
- Cod poștal
- 230086
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 03.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 606 mii lei
- Profit net
- 393 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 393 mii lei
- Datorii
- 56 mii lei
- Active totale
- 449 mii lei
- Marjă netă
- 64,8%
- Cifră / angajat
- 606 mii lei
+29% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 13% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 38 mii | 187 mii | 308 mii | 377 mii | 471 mii | 606 mii |
| Venituri totale | 0 | 38 mii | 187 mii | 308 mii | 377 mii | 476 mii | 607 mii |
| Cheltuieli totale | 13 mii | 54 mii | 32 mii | 94 mii | 129 mii | 148 mii | 196 mii |
| Profit / pierdere brută | -13 mii | -15 mii | 155 mii | 215 mii | 247 mii | 328 mii | 411 mii |
| Profit / pierdere netă | -13 mii | -16 mii | 149 mii | 210 mii | 243 mii | 314 mii | 393 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 2.937 | 185 mii | 177 mii | 203 mii | 169 mii | 148 mii | 97 mii |
| Active circulante | 4.400 | 1.707 | 1.054 | 32 mii | 63 mii | 264 mii | 352 mii |
| creanțe | — | — | — | 1.400 | — | 36 | 262 mii |
| casa și conturi la bănci | 4.400 | 1.707 | 1.054 | 31 mii | 63 mii | 264 mii | 89 mii |
| Datorii | 21 mii | 216 mii | 58 mii | 5.439 | 4.541 | 18 mii | 56 mii |
| Capitaluri proprii | -13 mii | -29 mii | 120 mii | 230 mii | 228 mii | 394 mii | 393 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 51 din 175 în județul Olt și locul 3.326 din 12.304 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8622 – Activități de asistență medicală specializată.
Firme similare din județul Olt
- VIOMED CENTER SRL · Scărișoara638 mii lei · 2 ang.
- CABINET MEDICAL DR. ZAHARIA CONSTANTIN SRL · Slatina629 mii lei · 2 ang.
- SIM-MED OFTA S.R.L. · Bacea (com. Movileni)615 mii lei · 2 ang.
- CABINET MEDICAL DR. ȘIPEANU IRINA-VIOLETA SRL · Văleni600 mii lei · 3 ang.
- DIVINE CLINIQUE S.R.L. · Slatina587 mii lei · 1 ang.
- MEDICA BADEA ILINCA SRL · Sat Mărgineni Slobozia, Oraș Scornicești582 mii lei · 1 ang.
- DR. STĂNESCU PAVEL ALEXANDRA S.R.L. · Slatina577 mii lei · 1 ang.
- CABINET MEDICAL DR. BĂRBULESCU DANA-LIVIA SRL · Slatina573 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8622 – Activități de asistență medicală specializată
- 8622 Activități de asistență medicală specializată
Întrebări frecvente despre OFTACLINIQUE SOLUTIONS S.R.L.
Care este CUI-ul firmei OFTACLINIQUE SOLUTIONS S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei OFTACLINIQUE SOLUTIONS S.R.L. este 41606099. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2019001021280, iar codul EUID este ROONRC.J2019001021280.
Unde are sediul OFTACLINIQUE SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul social al firmei OFTACLINIQUE SOLUTIONS S.R.L. este în DINU LIPATTI, Municipiul Slatina, Olt, județul Olt, cod poștal 230086, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are OFTACLINIQUE SOLUTIONS S.R.L.?
Activitatea principală a firmei OFTACLINIQUE SOLUTIONS S.R.L. este „Activități de asistență medicală specializată”, cod CAEN 8622.
Când a fost înființată OFTACLINIQUE SOLUTIONS S.R.L.?
OFTACLINIQUE SOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 septembrie 2019, deci are 7 ani de activitate.
Cum pot contacta firma OFTACLINIQUE SOLUTIONS S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru OFTACLINIQUE SOLUTIONS S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Slatina sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are OFTACLINIQUE SOLUTIONS S.R.L.?
În 2025, OFTACLINIQUE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 606 mii lei și un profit net de 393 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este OFTACLINIQUE SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, OFTACLINIQUE SOLUTIONS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.