NUBYS SRL
Str. VASILE LUCACI, bl. PARTER, sc. B, ap. 3, Municipiul Timișoara, Timiș
În 2025: cifra de afaceri 72 mii lei, profit net 3.624 lei, 1 angajați.
Despre NUBYS SRL
NUBYS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 iunie 1993 cu numărul J35/2403/1993 și codul unic de înregistrare (CUI) 4152214, cu sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală este „Activități de protecție și gardă” (cod CAEN 8010). Firma are 33 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 72 mii lei, un profit net de 3.624 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 144 mii lei la 72 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 4152214
- Nr. Registrul Comerțului
- J35/2403/1993
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 14 iunie 1993
- EUID
- ROONRC.J35/2403/1993
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 01.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 72 mii lei
- Profit net
- 3.624 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 3.864 lei
- Datorii
- 4.625 lei
- Active totale
- 8.489 lei
- Marjă netă
- 5%
- Cifră / angajat
- 72 mii lei
0% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 54% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 96 mii | 96 mii | 114 mii | 137 mii | 144 mii | 144 mii | 144 mii | 96 mii | 72 mii | 72 mii |
| Venituri totale | 96 mii | 96 mii | 114 mii | 137 mii | 144 mii | 145 mii | 144 mii | 96 mii | 72 mii | 72 mii |
| Cheltuieli totale | 90 mii | 83 mii | 106 mii | 98 mii | 99 mii | 87 mii | 41 mii | 50 mii | 62 mii | 68 mii |
| Profit / pierdere brută | 6.404 | 13 mii | 8.344 | 38 mii | 45 mii | 58 mii | 103 mii | 46 mii | 10 mii | 4.314 |
| Profit / pierdere netă | 5.444 | 12 mii | 7.200 | 37 mii | 44 mii | 56 mii | 102 mii | 45 mii | 8.432 | 3.624 |
| Număr mediu de angajați | 5 | — | — | 5 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 9.237 | 2.463 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 34 mii | 31 mii | 12 mii | 11 mii | 15 mii | 32 mii | 105 mii | 56 mii | 15 mii | 8.489 |
| din care stocuri | 18 mii | 18 mii | — | — | — | — | — | — | — | — |
| creanțe | 12 mii | 9.935 | 2.934 | 8.428 | 8.428 | 8.466 | 8.940 | 8.428 | 815 | 6.471 |
| casa și conturi la bănci | 3.752 | 2.503 | 8.632 | 2.696 | 6.342 | 23 mii | 96 mii | 47 mii | 14 mii | 2.018 |
| Cheltuieli în avans | 57 mii | 57 mii | 57 mii | 38 mii | 19 mii | — | — | — | — | — |
| Datorii | 226 mii | 204 mii | 176 mii | 119 mii | 60 mii | 1.755 | 3.500 | 3.917 | 5.834 | 4.625 |
| Capitaluri proprii | -127 mii | -115 mii | -107 mii | -70 mii | -27 mii | 30 mii | 102 mii | 52 mii | 8.672 | 3.864 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Timiș
- S.Y.S. BEST GUARD SRL · Timișoara126 mii lei · 2 ang.
- RED GUARD SECURITY S.R.L. · Cerneteaz (com. Giarmata)15 mii lei · 1 ang.
- TNV SECURITY SRL · Variaș12 mii lei · 1 ang.
- DMC SMARTCAM SECURITY S.R.L. · Timișoara2.570 lei · 0 ang.
- BGM PROTECT SRL · Giarmata-Vii (com. Ghiroda)0 lei · 0 ang.
- SUPERIOR PROTECT SECURITY S.R.L. · Timișoara0 lei · 0 ang.
- 2 RO - AND - CO SRL · Voiteg0 lei · 0 ang.
- VITAL STRATEGIC SECURITY BCP S.R.L. · Timișoara0 lei · 0 ang.
Dosare în instanță
1 dosar înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 11209/3/202527.03.2025
procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată
Tribunalul Bucuresti · Fond · Faliment · calitate: Debitor
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 01.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8010 – Activități de protecție și gardă
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
- 8010 Activități de protecție și gardă
Întrebări frecvente despre NUBYS SRL
Care este CUI-ul firmei NUBYS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NUBYS SRL este 4152214. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J35/2403/1993, iar codul EUID este ROONRC.J35/2403/1993.
Unde are sediul NUBYS SRL?
Sediul social al firmei NUBYS SRL este în Str. VASILE LUCACI, bl. PARTER, sc. B, ap. 3, Municipiul Timișoara, Timiș, județul Timiș, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are NUBYS SRL?
Activitatea principală a firmei NUBYS SRL este „Activități de protecție și gardă”, cod CAEN 8010. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată NUBYS SRL?
NUBYS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 iunie 1993, deci are 33 ani de activitate.
Cum pot contacta firma NUBYS SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0256 *** 460). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are NUBYS SRL?
În 2025, NUBYS SRL a raportat o cifră de afaceri de 72 mii lei și un profit net de 3.624 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este NUBYS SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, NUBYS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 1 noiembrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/4152214API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.