Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA9 ani pe piață

NORTHUMBRIA S.R.L.

CUI 37947918J38/788/2017

BUDEȘTI, Sat Budești, Comuna Budești, Vâlcea

În 2025: cifra de afaceri 9.490 lei, profit net 6.543 lei.

Despre NORTHUMBRIA S.R.L.

NORTHUMBRIA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 iulie 2017 cu numărul J38/788/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37947918, cu sediul în Budești, județul Vâlcea. Activitatea principală este „Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare” (cod CAEN 7711). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.490 lei, un profit net de 6.543 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
37947918
Nr. Registrul Comerțului
J38/788/2017
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 iulie 2017
EUID
ROONRC.J38/788/2017
Cod poștal
247055

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu

reactivat 05.08.2026

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
9.490 lei
Profit net
6.543 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
6.743 lei
Datorii
3.025 lei
Active totale
9.768 lei
Marjă netă
68,9%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 31% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă9.490
Venituri totale9.490
Cheltuieli totale1.701
Profit / pierdere brută7.789
Profit / pierdere netă6.543
Active circulante9.768
casa și conturi la bănci9.768
Datorii3.025
Capitaluri proprii6.743
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 19 din 24 în județul Vâlcea și locul 1.535 din 1.749 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7711 – Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare.

Firme similare din județul Vâlcea

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7711 – Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Întrebări frecvente despre NORTHUMBRIA S.R.L.

Care este CUI-ul firmei NORTHUMBRIA S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NORTHUMBRIA S.R.L. este 37947918. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J38/788/2017, iar codul EUID este ROONRC.J38/788/2017.

Unde are sediul NORTHUMBRIA S.R.L.?

Sediul social al firmei NORTHUMBRIA S.R.L. este în BUDEȘTI, Sat Budești, Comuna Budești, Vâlcea, județul Vâlcea, cod poștal 247055, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are NORTHUMBRIA S.R.L.?

Activitatea principală a firmei NORTHUMBRIA S.R.L. este „Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare”, cod CAEN 7711.

Când a fost înființată NORTHUMBRIA S.R.L.?

NORTHUMBRIA S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 iulie 2017, deci are 9 ani de activitate.

Cum pot contacta firma NORTHUMBRIA S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru NORTHUMBRIA S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Budești sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are NORTHUMBRIA S.R.L.?

În 2025, NORTHUMBRIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.490 lei și un profit net de 6.543 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este NORTHUMBRIA S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, NORTHUMBRIA S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează