Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA4 ani pe piață

NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L.

CUI 46340698J2022011772402

FLOREASCA, București Sectorul 1, București

În 2025: cifra de afaceri 34,6 mil lei, profit net 2,2 mil lei, 41 angajați.

Despre NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L.

NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 iunie 2022 cu numărul J2022011772402 și codul unic de înregistrare (CUI) 46340698, cu sediul în București Sector 1, municipiul București. Activitatea principală este „Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare” (cod CAEN 6831). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 34,6 mil lei (+16% față de 2024), un profit net de 2,2 mil lei și 41 angajați (număr mediu). Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 1,6 mil lei la 34,6 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2022.

Date de identificare

CUI
46340698
Nr. Registrul Comerțului
J2022011772402
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
21 iunie 2022
EUID
ROONRC.J2022011772402
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.12.2022

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
34,6 mil lei

+16% față de 2024

Profit net
2,2 mil lei
Angajați (medie)
41
Capitaluri proprii
14,1 mil lei
Datorii
23,1 mil lei
Active totale
37,2 mil lei
Marjă netă
6,3%
Cifră / angajat
845 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 62% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
010 mil20 mil30 mil40 mil2022: cifra de afaceri 1.566.998 lei; profit net 1.415.783 lei20222023: cifra de afaceri 7.512.081 lei; profit net 3.071.915 lei20232024: cifra de afaceri 29.930.006 lei; profit net 9.565.163 lei20242025: cifra de afaceri 34.633.759 lei; profit net 2.187.755 lei2025
Indicator (lei)2022202320242025
Cifra de afaceri netă1,6 mil7,5 mil29,9 mil34,6 mil
Venituri totale1,6 mil7,6 mil31,3 mil37,2 mil
Cheltuieli totale131 mii4,1 mil20,4 mil34,6 mil
Profit / pierdere brută1,4 mil3,4 mil10,9 mil2,6 mil
Profit / pierdere netă1,4 mil3,1 mil9,6 mil2,2 mil
Număr mediu de angajați121741
Active imobilizate375107 mii767 mii2,8 mil
Active circulante1,5 mil8,1 mil13,5 mil33,7 mil
din care stocuri775 mii2,4 mil1 mil25,6 mil
creanțe727 mii4 mil9,8 mil7,5 mil
casa și conturi la bănci7.8401,6 mil2,6 mil703 mii
Cheltuieli în avans—358 mii72 mii746 mii
Datorii95 mii5,5 mil2,4 mil23,1 mil
Venituri în avans——5.97112 mii
Capitaluri proprii1,4 mil3,1 mil11,9 mil14,1 mil
din care capital subscris vărsat200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 3 din 1.852 în județul București și locul 3 din 6.142 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6831 – Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare.

Firme similare din județul București

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 14.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6831 – Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării

Întrebări frecvente despre NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L.

Care este CUI-ul firmei NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L. este 46340698, iar codul de TVA este RO46340698. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2022011772402, iar codul EUID este ROONRC.J2022011772402.

Unde are sediul NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L.?

Sediul social al firmei NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L. este în FLOREASCA, București Sectorul 1, București, București Sector 1, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L.?

Activitatea principală a firmei NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L. este „Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare”, cod CAEN 6831. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L.?

NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 iunie 2022, deci are 4 ani de activitate.

Cum pot contacta firma NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 1 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L.?

În 2025, NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 34,6 mil lei și un profit net de 2,2 mil lei, cu 41 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2022. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează