Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

NOMAR S.R.L.

CUI 52499346J2025069388007

MARIA CUNȚAN, bl. S40, sc. 1, ap. 4, București Sectorul 5, București

În 2025: cifra de afaceri 4.132 lei, profit net 4.087 lei.

Despre NOMAR S.R.L.

NOMAR S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 septembrie 2025 cu numărul J2025069388007 și codul unic de înregistrare (CUI) 52499346, cu sediul în București Sector 5, municipiul București. Activitatea principală este „Activități ale agențiilor de publicitate” (cod CAEN 7311). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.132 lei, un profit net de 4.087 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52499346
Nr. Registrul Comerțului
J2025069388007
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
15 septembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025069388007
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
4.132 lei
Profit net
4.087 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
4.587 lei
Datorii
1.369 lei
Active totale
5.956 lei
Marjă netă
98,9%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 23% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă4.132
Venituri totale4.132
Cheltuieli totale45
Profit / pierdere brută4.087
Profit / pierdere netă4.087
Active circulante5.956
din care stocuri61
creanțe5.000
casa și conturi la bănci895
Datorii1.369
Capitaluri proprii4.587
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 4.634 din 4.715 în județul București și locul 12.209 din 12.562 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate.

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate

  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării

Întrebări frecvente despre NOMAR S.R.L.

Care este CUI-ul firmei NOMAR S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NOMAR S.R.L. este 52499346. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025069388007, iar codul EUID este ROONRC.J2025069388007.

Unde are sediul NOMAR S.R.L.?

Sediul social al firmei NOMAR S.R.L. este în MARIA CUNȚAN, bl. S40, sc. 1, ap. 4, București Sectorul 5, București, București Sector 5, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are NOMAR S.R.L.?

Activitatea principală a firmei NOMAR S.R.L. este „Activități ale agențiilor de publicitate”, cod CAEN 7311. În Registrul Comerțului are autorizate în total 10 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată NOMAR S.R.L.?

NOMAR S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 septembrie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma NOMAR S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru NOMAR S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 5 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are NOMAR S.R.L.?

În 2025, NOMAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.132 lei și un profit net de 4.087 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este NOMAR S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, NOMAR S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează