NOFRY STYLE SRL
Str. NUCETULUI, et. 1, București Sectorul 4, București
În 2025: cifra de afaceri 332 mii lei, pierdere netă 4.784 lei, 6 angajați.
Despre NOFRY STYLE SRL
NOFRY STYLE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 noiembrie 2010 cu numărul J2010011561405 și codul unic de înregistrare (CUI) 27751921, cu sediul în București Sector 4, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de coafură și frizerie” (cod CAEN 9621). Firma are 15 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 332 mii lei (+11% față de 2024), o pierdere netă de 4.784 lei și 6 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 283 mii lei la 332 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 27751921
- Nr. Registrul Comerțului
- J2010011561405
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 26 noiembrie 2010
- EUID
- ROONRC.J2010011561405
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 07.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 332 mii lei
- Pierdere netă
- 4.784 lei
- Angajați (medie)
- 6
- Capitaluri proprii
- -68 mii lei
- Datorii
- 88 mii lei
- Active totale
- 20 mii lei
- Marjă netă
- -1,4%
- Cifră / angajat
- 55 mii lei
+11% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (450%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 118 mii | 151 mii | 215 mii | 227 mii | 154 mii | 283 mii | 266 mii | 271 mii | 298 mii | 332 mii |
| Venituri totale | 118 mii | 151 mii | 215 mii | 228 mii | 176 mii | 283 mii | 266 mii | 271 mii | 298 mii | 332 mii |
| Cheltuieli totale | 113 mii | 163 mii | 215 mii | 247 mii | 176 mii | 253 mii | 249 mii | 291 mii | 314 mii | 332 mii |
| Profit / pierdere brută | 5.218 | -12 mii | -320 | -20 mii | 626 | 30 mii | 17 mii | -20 mii | -16 mii | 247 |
| Profit / pierdere netă | 4.039 | -13 mii | -2.462 | -22 mii | -550 | 28 mii | 14 mii | -23 mii | -19 mii | -4.784 |
| Număr mediu de angajați | 5 | 7 | 8 | 8 | 7 | 6 | 6 | 7 | 6 | 6 |
| Active imobilizate | 14 | — | — | 712 | 143 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 12 mii | 12 mii | 13 mii | 11 mii | 17 mii | 24 mii | 38 mii | 32 mii | 13 mii | 19 mii |
| din care stocuri | 7.292 | 4.342 | 7.611 | 3.483 | 5.370 | 18 mii | 19 mii | 21 mii | 4.722 | 6.124 |
| creanțe | 130 | 119 | 103 | 103 | 2.009 | 1.201 | 9.533 | 1.136 | 166 | 216 |
| casa și conturi la bănci | 4.535 | 7.705 | 5.690 | 7.852 | 9.828 | 4.638 | 8.949 | 9.164 | 8.251 | 13 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 179 | — | — | 558 | 599 |
| Datorii | 19 mii | 32 mii | 36 mii | 56 mii | 62 mii | 41 mii | 40 mii | 57 mii | 77 mii | 88 mii |
| Capitaluri proprii | -6.851 | -20 mii | -23 mii | -44 mii | -45 mii | -17 mii | -2.549 | -25 mii | -64 mii | -68 mii |
| din care capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 275 din 1.296 în județul București și locul 646 din 6.644 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9621 – Activități de coafură și frizerie.
Firme similare din județul București
- T.N.A. COSMETICE SRL · București Sector 3334 mii lei · 5 ang.
- THE BARBER CORNER S.R.L. · București Sector 4334 mii lei · 2 ang.
- MIREX SALON S.R.L. · București Sector 5334 mii lei · 5 ang.
- AKIRE STYLE S.R.L. · București Sector 4333 mii lei · 4 ang.
- LOOK 29 BEAUTY S.R.L. · București Sector 2332 mii lei · 4 ang.
- PIEPTANESCU S.R.L. · București Sector 4332 mii lei · 6 ang.
- LUC CONSULTING SRL · București Sector 1332 mii lei · 4 ang.
- ADY STAR PRODIMPEX SRL · București Sector 2330 mii lei · 2 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9621 – Activități de coafură și frizerie
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- 5210 Depozitări
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport
- 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor
- 9621 Activități de coafură și frizerie
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
- 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Întrebări frecvente despre NOFRY STYLE SRL
Care este CUI-ul firmei NOFRY STYLE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NOFRY STYLE SRL este 27751921. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2010011561405, iar codul EUID este ROONRC.J2010011561405.
Unde are sediul NOFRY STYLE SRL?
Sediul social al firmei NOFRY STYLE SRL este în Str. NUCETULUI, et. 1, București Sectorul 4, București, București Sector 4, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are NOFRY STYLE SRL?
Activitatea principală a firmei NOFRY STYLE SRL este „Activități de coafură și frizerie”, cod CAEN 9621. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată NOFRY STYLE SRL?
NOFRY STYLE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 noiembrie 2010, deci are 15 ani de activitate.
Cum pot contacta firma NOFRY STYLE SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0723 *** 504). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are NOFRY STYLE SRL?
În 2025, NOFRY STYLE SRL a raportat o cifră de afaceri de 332 mii lei și o pierdere netă de 4.784 lei, cu 6 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este NOFRY STYLE SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, NOFRY STYLE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.