NISTOR STIL SRL
C.S. Nicolăescu Plopșor, bl. IJK, sc. K, ap. 8, Municipiul Craiova, Dolj
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2024: cifra de afaceri 19 mii lei, profit net 828 lei, 0 angajați.
Despre NISTOR STIL SRL
NISTOR STIL SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 aprilie 2017 cu numărul J2017000799166 și codul unic de înregistrare (CUI) 37374039, cu sediul în Craiova, județul Dolj. Activitatea principală este „Activități de tratament și înfrumusețare” (cod CAEN 9622). Firma are 9 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 19 mii lei (+268% față de 2023), un profit net de 828 lei și 0 angajați (număr mediu). Între 2020 și 2024, cifra de afaceri a scăzut (de la 50 mii lei la 19 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 7 iulie 2026.
Date de identificare
- CUI
- 37374039
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017000799166
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 11 aprilie 2017
- EUID
- ROONRC.J2017000799166
- Cod poștal
- 200733
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.10.2026
din 07.07.2026
reactivat 24.06.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Date financiare 2024
- Cifra de afaceri
- 19 mii lei
- Profit net
- 828 lei
- Angajați (medie)
- 0
- Capitaluri proprii
- -335 mii lei
- Datorii
- 360 mii lei
- Active totale
- 106 mii lei
- Marjă netă
- 4,3%
+268% față de 2023
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (340%). Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 18 mii | 117 mii | 50 mii | 138 mii | 34 mii | 5.244 | 19 mii |
| Venituri totale | 0 | 29 mii | 138 mii | 94 mii | 161 mii | 55 mii | 88 mii | 29 mii |
| Cheltuieli totale | 15 mii | 177 mii | 164 mii | 188 mii | 116 mii | 90 mii | 143 mii | 28 mii |
| Profit / pierdere brută | -15 mii | -148 mii | -26 mii | -95 mii | 45 mii | -35 mii | -54 mii | 993 |
| Profit / pierdere netă | -15 mii | -149 mii | -27 mii | -95 mii | 42 mii | -36 mii | -55 mii | 828 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Active imobilizate | 59 mii | 286 mii | 317 mii | 265 mii | 212 mii | 187 mii | 107 mii | 86 mii |
| Active circulante | 304 mii | 31 mii | 27 mii | 24 mii | 25 mii | 4.968 | 14 mii | 20 mii |
| din care stocuri | 4.380 | 26 mii | 26 mii | 24 mii | 24 mii | — | — | 2.741 |
| creanțe | 200 mii | 156 | 0 | — | — | 4.943 | 2.245 | 439 |
| casa și conturi la bănci | 100 mii | 5.721 | 1.001 | -226 | 558 | 25 | 12 mii | 16 mii |
| Datorii | 178 mii | 292 mii | 367 mii | 428 mii | 355 mii | 368 mii | 365 mii | 360 mii |
| Venituri în avans | 200 mii | 189 mii | 168 mii | 147 mii | 126 mii | 105 mii | 91 mii | 81 mii |
| Capitaluri proprii | -15 mii | -164 mii | -191 mii | -286 mii | -245 mii | -281 mii | -336 mii | -335 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 105 din 145 în județul Dolj și locul 3.215 din 4.235 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 9622 – Activități de tratament și înfrumusețare.
Firme similare din județul Dolj
- EYELASH PRO BY SILVIA S.R.L. · Mlecanești (com. Mischii)21 mii lei · 0 ang.
- PERFECT NAILS BY CRISTINA ȘTEFANIA S.R.L. · Craiova19 mii lei · 0 ang.
- PHOENIXDIVINE S.R.L. · Pielești19 mii lei · 1 ang.
- MAKE-UP BY CODRUȚA S.R.L. · Craiova19 mii lei · 0 ang.
- ARENABEAUTY S.R.L. · Calafat18 mii lei · 0 ang.
- GEANIROX S.R.L. · Craiova18 mii lei · 0 ang.
- SALON DARIA ELENA S.R.L. · Segarcea17 mii lei · 1 ang.
- GLAM NAILS S.R.L. · Craiova17 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9622 – Activități de tratament și înfrumusețare
- 9313 Activități ale centrelor de fitness
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Întrebări frecvente despre NISTOR STIL SRL
Care este CUI-ul firmei NISTOR STIL SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NISTOR STIL SRL este 37374039, iar codul de TVA este RO37374039. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017000799166, iar codul EUID este ROONRC.J2017000799166.
Unde are sediul NISTOR STIL SRL?
Sediul social al firmei NISTOR STIL SRL este în C.S. Nicolăescu Plopșor, bl. IJK, sc. K, ap. 8, Municipiul Craiova, Dolj, județul Dolj, cod poștal 200733, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are NISTOR STIL SRL?
Activitatea principală a firmei NISTOR STIL SRL este „Activități de tratament și înfrumusețare”, cod CAEN 9622. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată NISTOR STIL SRL?
NISTOR STIL SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 aprilie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma NISTOR STIL SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru NISTOR STIL SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Craiova sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are NISTOR STIL SRL?
În 2024, NISTOR STIL SRL a raportat o cifră de afaceri de 19 mii lei și un profit net de 828 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este NISTOR STIL SRL plătitoare de TVA?
Da. NISTOR STIL SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 7 iulie 2026. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.