NIDAST 96 SRL
Str. NEGRU VODA, bl. 25/511, ap. 41, Municipiul Giurgiu, Giurgiu
În 2025: cifra de afaceri 239 mii lei, profit net 21 mii lei, 1 angajați.
Despre NIDAST 96 SRL
NIDAST 96 SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 ianuarie 1996 cu numărul J52/24/1996 și codul unic de înregistrare (CUI) 8088718, cu sediul în Giurgiu, județul Giurgiu. Activitatea principală este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor” (cod CAEN 5630). Firma are 30 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 239 mii lei (-20% față de 2024), un profit net de 21 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 261 mii lei la 239 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 8088718
- Nr. Registrul Comerțului
- J52/24/1996
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 25 ianuarie 1996
- EUID
- ROONRC.J52/24/1996
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 239 mii lei
- Profit net
- 21 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- -35 mii lei
- Datorii
- 55 mii lei
- Active totale
- 19 mii lei
- Marjă netă
- 8,6%
- Cifră / angajat
- 239 mii lei
-20% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (282%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 184 mii | 189 mii | 220 mii | 250 mii | 260 mii | 261 mii | 290 mii | 278 mii | 298 mii | 239 mii |
| Venituri totale | 184 mii | 189 mii | 220 mii | 250 mii | 260 mii | 261 mii | 290 mii | 278 mii | 298 mii | 239 mii |
| Cheltuieli totale | 190 mii | 194 mii | 217 mii | 243 mii | 252 mii | 256 mii | 294 mii | 300 mii | 310 mii | 216 mii |
| Profit / pierdere brută | -5.661 | -5.291 | 3.375 | 6.722 | 7.660 | 4.616 | -3.475 | -22 mii | -12 mii | 23 mii |
| Profit / pierdere netă | -7.714 | -7.395 | 1.174 | 4.223 | 5.063 | 2.010 | -6.379 | -25 mii | -15 mii | 21 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 1.347 | 1.347 | 1.347 | 1.347 | 1.347 | 1.347 | 1.347 | 1.347 | 1.347 | 1.306 |
| Active circulante | 9.970 | 11 mii | 13 mii | 23 mii | 20 mii | 23 mii | 16 mii | 5.799 | 6.029 | 18 mii |
| din care stocuri | 7.783 | 9.708 | 8.250 | 13 mii | 12 mii | 8.451 | 6.446 | 5.248 | 3.693 | 10 mii |
| creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.926 | 1.642 |
| casa și conturi la bănci | 2.187 | 1.676 | 5.168 | 11 mii | 7.718 | 14 mii | 9.768 | 551 | 410 | 6.347 |
| Datorii | 26 mii | 35 mii | 36 mii | 41 mii | 33 mii | 34 mii | 34 mii | 48 mii | 63 mii | 55 mii |
| Capitaluri proprii | -15 mii | -23 mii | -21 mii | -17 mii | -12 mii | -10 mii | -16 mii | -41 mii | -56 mii | -35 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 37 din 82 în județul Giurgiu și locul 3.581 din 8.011 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor.
Firme similare din județul Giurgiu
- TUDOR GLOBAL COMP S.R.L. · Giurgiu274 mii lei · 5 ang.
- HAVANA COCKTAIL S.R.L. · Hobaia (com. Ogrezeni)268 mii lei · 1 ang.
- PUB & BAR CIOCÂRLAN S.R.L. · Ogrezeni244 mii lei · 2 ang.
- IOANA COMEXIM SRL · Roata De Jos235 mii lei · 1 ang.
- EMSI TOTAL SERVICII S.R.L. · Bolintin-Vale226 mii lei · 2 ang.
- ROSON MUSIC SRL · Săbăreni222 mii lei · 1 ang.
- ZENY CAFFE S.R.L. · Giurgiu217 mii lei · 2 ang.
- CIOBY TOTAL PRIZE S.R.L. · Remuș (com. Frătești)207 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.
Întrebări frecvente despre NIDAST 96 SRL
Care este CUI-ul firmei NIDAST 96 SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NIDAST 96 SRL este 8088718. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J52/24/1996, iar codul EUID este ROONRC.J52/24/1996.
Unde are sediul NIDAST 96 SRL?
Sediul social al firmei NIDAST 96 SRL este în Str. NEGRU VODA, bl. 25/511, ap. 41, Municipiul Giurgiu, Giurgiu, județul Giurgiu, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are NIDAST 96 SRL?
Activitatea principală a firmei NIDAST 96 SRL este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor”, cod CAEN 5630.
Când a fost înființată NIDAST 96 SRL?
NIDAST 96 SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 ianuarie 1996, deci are 30 ani de activitate.
Cum pot contacta firma NIDAST 96 SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0721 *** 404). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are NIDAST 96 SRL?
În 2025, NIDAST 96 SRL a raportat o cifră de afaceri de 239 mii lei și un profit net de 21 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este NIDAST 96 SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, NIDAST 96 SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.