NEW STYLLE COMPACT SRL
Aleea GLADIOLELOR, Municipiul Pitești, Argeș
În 2024: cifra de afaceri 493 mii lei, profit net 46 mii lei, 3 angajați.
Despre NEW STYLLE COMPACT SRL
NEW STYLLE COMPACT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 iunie 1998 cu numărul J03/346/1998 și codul unic de înregistrare (CUI) 10693788, cu sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate” (cod CAEN 4778). Firma are 28 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 493 mii lei, un profit net de 46 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2017 și 2024, cifra de afaceri a crescut (de la 439 mii lei la 493 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 9 noiembrie 2023.
Date de identificare
- CUI
- 10693788
- Nr. Registrul Comerțului
- J03/346/1998
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 04 iunie 1998
- EUID
- ROONRC.J03/346/1998
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 06.10.2026
din 09.11.2023
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Date financiare 2024
- Cifra de afaceri
- 493 mii lei
- Profit net
- 46 mii lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- 180 mii lei
- Datorii
- 194 mii lei
- Active totale
- 373 mii lei
- Marjă netă
- 9,3%
- Cifră / angajat
- 164 mii lei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 52% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 450 mii | 439 mii | 454 mii | 417 mii | 301 mii | 493 mii |
| Venituri totale | 450 mii | 439 mii | 459 mii | 420 mii | 301 mii | 493 mii |
| Cheltuieli totale | 322 mii | 365 mii | 370 mii | 357 mii | 310 mii | 437 mii |
| Profit / pierdere brută | 128 mii | 74 mii | 89 mii | 63 mii | -9.233 | 56 mii |
| Profit / pierdere netă | 123 mii | 70 mii | 84 mii | 58 mii | -11 mii | 46 mii |
| Număr mediu de angajați | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | 36 mii | 35 mii | 87 mii | 62 mii | 52 mii | 24 mii |
| Active circulante | 204 mii | 203 mii | 244 mii | 307 mii | 289 mii | 349 mii |
| din care stocuri | 44 mii | 55 mii | 60 mii | 57 mii | 59 mii | 59 mii |
| creanțe | 98 mii | 119 mii | 108 mii | 94 mii | 90 mii | 143 mii |
| casa și conturi la bănci | 62 mii | 30 mii | 75 mii | 156 mii | 139 mii | 118 mii |
| Cheltuieli în avans | 651 | 4.581 | 5.264 | 2.177 | 2.058 | — |
| Datorii | 101 mii | 103 mii | 113 mii | 90 mii | 93 mii | 194 mii |
| Capitaluri proprii | 140 mii | 139 mii | 223 mii | 282 mii | 251 mii | 180 mii |
| din care capital subscris vărsat | 800 | 800 | 800 | 800 | 800 | 800 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 35 din 97 în județul Argeș și locul 1.213 din 3.229 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate.
Firme similare din județul Argeș
- ECO FITO - FARMA PLANT SRL · Albeștii Ungureni (com. Albeștii De Argeș)555 mii lei · 2 ang.
- NATALUHA ARTE CONSTRUCT SRL · Pitești551 mii lei · 2 ang.
- CARO FITO FARM S.R.L. · Topoloveni526 mii lei · 1 ang.
- ALTESSE CONCEPT STORE SRL · Pitești524 mii lei · 2 ang.
- LINEA BODY CARE SRL · Pitești523 mii lei · 2 ang.
- AGROFARM FAMILY 2006 SRL · Lunca Corbului507 mii lei · 2 ang.
- OPTIIRIS CLASIC SRL · Budeasa Mica (com. Budeasa)494 mii lei · 4 ang.
- DENNIS DEA DAN SRL · Bascov472 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 06.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
Întrebări frecvente despre NEW STYLLE COMPACT SRL
Care este CUI-ul firmei NEW STYLLE COMPACT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NEW STYLLE COMPACT SRL este 10693788, iar codul de TVA este RO10693788. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J03/346/1998, iar codul EUID este ROONRC.J03/346/1998.
Unde are sediul NEW STYLLE COMPACT SRL?
Sediul social al firmei NEW STYLLE COMPACT SRL este în Aleea GLADIOLELOR, Municipiul Pitești, Argeș, județul Argeș, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are NEW STYLLE COMPACT SRL?
Activitatea principală a firmei NEW STYLLE COMPACT SRL este „Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate”, cod CAEN 4778. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată NEW STYLLE COMPACT SRL?
NEW STYLLE COMPACT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 iunie 1998, deci are 28 ani de activitate.
Cum pot contacta firma NEW STYLLE COMPACT SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 606). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are NEW STYLLE COMPACT SRL?
În 2024, NEW STYLLE COMPACT SRL a raportat o cifră de afaceri de 493 mii lei și un profit net de 46 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este NEW STYLLE COMPACT SRL plătitoare de TVA?
Da. NEW STYLLE COMPACT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 9 noiembrie 2023. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.