NEW NAILS SRL
AVRAM IANCU, Municipiul Brașov, Brașov
În 2025: cifra de afaceri 1,5 mil lei, profit net 320 mii lei, 4 angajați.
Despre NEW NAILS SRL
NEW NAILS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 iulie 2007 cu numărul J2007001975083 și codul unic de înregistrare (CUI) 22143184, cu sediul în Brașov, județul Brașov. Activitatea principală este „Activități de asistență medicală specializată” (cod CAEN 8622). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,5 mil lei (+415% față de 2024), un profit net de 320 mii lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 218 mii lei la 1,5 mil lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 22143184
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007001975083
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 19 iulie 2007
- EUID
- ROONRC.J2007001975083
- Cod poștal
- 500068
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 07.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 1,5 mil lei
- Profit net
- 320 mii lei
- Angajați (medie)
- 4
- Capitaluri proprii
- 561 mii lei
- Datorii
- 276 mii lei
- Active totale
- 837 mii lei
- Marjă netă
- 21%
- Cifră / angajat
- 382 mii lei
+415% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 33% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 156 mii | 147 mii | 274 mii | 298 mii | 164 mii | 218 mii | 279 mii | 285 mii | 296 mii | 1,5 mil |
| Venituri totale | 156 mii | 147 mii | 274 mii | 298 mii | 177 mii | 235 mii | 279 mii | 285 mii | 296 mii | 1,5 mil |
| Cheltuieli totale | 78 mii | 124 mii | 177 mii | 158 mii | 120 mii | 161 mii | 169 mii | 203 mii | 121 mii | 1,2 mil |
| Profit / pierdere brută | 78 mii | 22 mii | 98 mii | 140 mii | 57 mii | 74 mii | 110 mii | 82 mii | 175 mii | 354 mii |
| Profit / pierdere netă | 75 mii | 21 mii | 95 mii | 137 mii | 56 mii | 72 mii | 107 mii | 79 mii | 171 mii | 320 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 4 |
| Active imobilizate | 469 | 238 | 37 | — | 2.805 | 2.279 | 16 mii | 190 mii | 204 mii | 731 mii |
| Active circulante | 26 mii | 26 mii | 22 mii | 21 mii | 14 mii | 76 mii | 105 mii | 32 mii | 44 mii | 105 mii |
| din care stocuri | 20 mii | 18 mii | 18 mii | — | — | 3.418 | 5.049 | 16 mii | 16 mii | 22 mii |
| creanțe | — | 500 | — | 6 | 6 | 17 mii | 181 | — | 2.114 | 5.663 |
| casa și conturi la bănci | 5.603 | 7.416 | 4.124 | 21 mii | 14 mii | 55 mii | 99 mii | 16 mii | 26 mii | 77 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 711 | 521 |
| Datorii | 330 mii | 310 mii | 211 mii | 72 mii | 13 mii | 5.660 | 13 mii | 142 mii | 8.023 | 276 mii |
| Capitaluri proprii | -304 mii | -283 mii | -188 mii | -51 mii | 4.448 | 72 mii | 107 mii | 80 mii | 241 mii | 561 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 37 din 459 în județul Brașov și locul 1.334 din 12.304 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8622 – Activități de asistență medicală specializată.
Firme similare din județul Brașov
- DR. SAV CHIRURGIE PLASTICA S.R.L. · Brașov1,6 mil lei · 2 ang.
- THERAMED HEALTHCARE SRL · Brașov1,6 mil lei · 3 ang.
- KINDMEDICA SRL · Săcele1,6 mil lei · 2 ang.
- RETINAMED SRL · Brașov1,6 mil lei · 1 ang.
- CENTRUL MEDICAL ENGLOBER SRL · Brașov1,6 mil lei · 4 ang.
- CAMELNIC TERAPY SRL · Făgăraș1,5 mil lei · 5 ang.
- SANOPTIMA CONSULTING SRL · Brașov1,5 mil lei · 2 ang.
- HERNEKAESTHETIC S.R.L. · Brașov1,4 mil lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8622 – Activități de asistență medicală specializată
- 8622 Activități de asistență medicală specializată
- 8694 Activități ale infirmierelor și moașelor
- 8696 Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Întrebări frecvente despre NEW NAILS SRL
Care este CUI-ul firmei NEW NAILS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NEW NAILS SRL este 22143184. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2007001975083, iar codul EUID este ROONRC.J2007001975083.
Unde are sediul NEW NAILS SRL?
Sediul social al firmei NEW NAILS SRL este în AVRAM IANCU, Municipiul Brașov, Brașov, județul Brașov, cod poștal 500068, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are NEW NAILS SRL?
Activitatea principală a firmei NEW NAILS SRL este „Activități de asistență medicală specializată”, cod CAEN 8622. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată NEW NAILS SRL?
NEW NAILS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 iulie 2007, deci are 19 ani de activitate.
Cum pot contacta firma NEW NAILS SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0368 *** 248). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are NEW NAILS SRL?
În 2025, NEW NAILS SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,5 mil lei și un profit net de 320 mii lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este NEW NAILS SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, NEW NAILS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.