NESSAI RR SRL
BEGONIEI, bl. PB1, ap. 27, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
În 2025: cifra de afaceri 61 mii lei, pierdere netă 40 mii lei, 1 angajați.
Despre NESSAI RR SRL
NESSAI RR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 octombrie 2016 cu numărul J2016000878309 și codul unic de înregistrare (CUI) 36612388, cu sediul în Satu Mare, județul Satu Mare. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al băuturilor” (cod CAEN 4725). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 61 mii lei (-66% față de 2024), o pierdere netă de 40 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 185 mii lei la 61 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 36612388
- Nr. Registrul Comerțului
- J2016000878309
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 07 octombrie 2016
- EUID
- ROONRC.J2016000878309
- Cod poștal
- 440090
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 08.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 61 mii lei
- Pierdere netă
- 40 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 122 mii lei
- Datorii
- 10 mii lei
- Active totale
- 132 mii lei
- Marjă netă
- -66,4%
- Cifră / angajat
- 61 mii lei
-66% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani; cifra de afaceri a scăzut cu 66% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 14 mii | 175 mii | 258 mii | 194 mii | 48 mii | 185 mii | 224 mii | 272 mii | 177 mii | 61 mii |
| Venituri totale | 15 mii | 177 mii | 259 mii | 194 mii | 48 mii | 186 mii | 225 mii | 272 mii | 178 mii | 61 mii |
| Cheltuieli totale | 12 mii | 142 mii | 189 mii | 173 mii | 40 mii | 111 mii | 171 mii | 220 mii | 192 mii | 101 mii |
| Profit / pierdere brută | 3.609 | 35 mii | 69 mii | 21 mii | 7.654 | 75 mii | 54 mii | 52 mii | -13 mii | -40 mii |
| Profit / pierdere netă | 3.150 | 32 mii | 67 mii | 19 mii | 6.213 | 73 mii | 51 mii | 49 mii | -15 mii | -40 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 21 mii | 18 mii | 9.011 | 4.596 |
| Active circulante | 20 mii | 49 mii | 107 mii | 103 mii | 80 mii | 155 mii | 136 mii | 177 mii | 167 mii | 128 mii |
| din care stocuri | 15 mii | 38 mii | 40 mii | 12 mii | 37 mii | 19 mii | 48 mii | 49 mii | 36 mii | 33 mii |
| creanțe | — | — | 500 | 600 | 7.070 | 4.025 | 1.100 | — | 51 mii | 100 |
| casa și conturi la bănci | 4.414 | 11 mii | 66 mii | 90 mii | 36 mii | 132 mii | 86 mii | 128 mii | 80 mii | 94 mii |
| Datorii | 16 mii | 14 mii | 3.751 | 5.300 | 2.720 | 32 mii | 8.811 | 17 mii | 13 mii | 10 mii |
| Capitaluri proprii | 3.350 | 35 mii | 103 mii | 97 mii | 77 mii | 124 mii | 148 mii | 178 mii | 162 mii | 122 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 5 din 7 în județul Satu Mare și locul 412 din 519 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4725 – Comerț cu amănuntul al băuturilor.
Firme similare din județul Satu Mare
- VILA VINUS SRL · Satu Mare1,5 mil lei · 2 ang.
- ROLI & BOGI SRL · Carei200 mii lei · 1 ang.
- DREGAN COMPANY SRL · Cămărzana126 mii lei · 2 ang.
- M & I BUSINESS ASSOCIATES S.R.L. · Satu Mare119 mii lei · 0 ang.
- SPURS SRL · Odoreu10 mii lei · 0 ang.
- BOOZE STORE S.R.L. · Satu Mare7.099 lei · 0 ang.
- DINAMIC SOLUTION S.R.L. · Satu Mare0 lei · 0 ang.
- DI VINO SHOP SRL · Satu Mare0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4725 – Comerț cu amănuntul al băuturilor
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Întrebări frecvente despre NESSAI RR SRL
Care este CUI-ul firmei NESSAI RR SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NESSAI RR SRL este 36612388. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016000878309, iar codul EUID este ROONRC.J2016000878309.
Unde are sediul NESSAI RR SRL?
Sediul social al firmei NESSAI RR SRL este în BEGONIEI, bl. PB1, ap. 27, Municipiul Satu Mare, Satu Mare, județul Satu Mare, cod poștal 440090, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are NESSAI RR SRL?
Activitatea principală a firmei NESSAI RR SRL este „Comerț cu amănuntul al băuturilor”, cod CAEN 4725. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată NESSAI RR SRL?
NESSAI RR SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 octombrie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma NESSAI RR SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru NESSAI RR SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Satu Mare sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are NESSAI RR SRL?
În 2025, NESSAI RR SRL a raportat o cifră de afaceri de 61 mii lei și o pierdere netă de 40 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este NESSAI RR SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, NESSAI RR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 8 octombrie 2026.