NERO ARCHITECTS SRL
NICOLAE TITULESCU, Municipiul Brașov, Brașov
În 2025: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 4.770 lei.
Despre NERO ARCHITECTS SRL
NERO ARCHITECTS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 septembrie 2013 cu numărul J8/1315/2013 și codul unic de înregistrare (CUI) 32207129, cu sediul în Brașov, județul Brașov. Activitatea principală este „Activități de design specializat” (cod CAEN 7410). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 4.770 lei. Între 2019 și 2023, cifra de afaceri a scăzut (de la 296 mii lei la 68 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 28 iulie 2026.
Date de identificare
- CUI
- 32207129
- Nr. Registrul Comerțului
- J8/1315/2013
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 04 septembrie 2013
- EUID
- ROONRC.J8/1315/2013
- Cod poștal
- 500010
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 28.07.2026
reactivat 23.11.2020
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- — lei
- Pierdere netă
- 4.770 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 168 mii lei
- Datorii
- 101 mii lei
- Active totale
- 269 mii lei
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani; fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 92 mii | 2.000 | 296 mii | 412 mii | 476 mii | 446 mii | 68 mii | — | — |
| Venituri totale | 0 | 92 mii | 2.000 | 298 mii | 549 mii | 554 mii | 475 mii | 68 mii | 446 | 0 |
| Cheltuieli totale | 70 mii | 1.613 | 1.510 | 381 mii | 503 mii | 561 mii | 469 mii | 19 mii | 17 mii | 4.770 |
| Profit / pierdere brută | -70 mii | 90 mii | 490 | -83 mii | 46 mii | -6.503 | 5.471 | 49 mii | -17 mii | -4.770 |
| Profit / pierdere netă | -70 mii | 87 mii | 430 | -86 mii | 42 mii | -10 mii | 1.219 | 42 mii | -17 mii | -4.770 |
| Număr mediu de angajați | — | — | 0 | 10 | 11 | 9 | 7 | 1 | — | — |
| Active circulante | 128 mii | 216 mii | 217 mii | 208 mii | 312 mii | 301 mii | 292 mii | 321 mii | 274 mii | 269 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | 84 mii | 84 mii | 84 mii | 84 mii | 84 mii | 84 mii |
| creanțe | 37 mii | 192 mii | 192 mii | 182 mii | 187 mii | 167 mii | 125 mii | 154 mii | 106 mii | 103 mii |
| casa și conturi la bănci | 91 mii | 24 mii | 25 mii | 26 mii | 41 mii | 50 mii | 83 mii | 83 mii | 84 mii | 82 mii |
| Datorii | 15 mii | 16 mii | 16 mii | 93 mii | 155 mii | 155 mii | 145 mii | 132 mii | 102 mii | 101 mii |
| Capitaluri proprii | 113 mii | 200 mii | 200 mii | 115 mii | 156 mii | 146 mii | 147 mii | 189 mii | 172 mii | 168 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Brașov
- IQ VISION & DESIGN S.R.L. · Săcele0 lei · 0 ang.
- SAM CREATING NEXT S.R.L. · Brașov0 lei · 0 ang.
- SUNDARI SPLENDOUR S.R.L. · Brașov0 lei · 0 ang.
- TULEX DESIGN S.R.L. · Brașov0 lei · 0 ang.
- GLASS GRAFIC SRL · Brașov0 lei · 0 ang.
- MU-SO DESIGN S.R.L. · Brașov0 lei · 0 ang.
- STARHITEKT SRL · Brașov0 lei · 0 ang.
- DANNIA COUTURE SRL · Sânpetru0 lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 05.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7410 – Activități de design specializat
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 7111 Activități de arhitectură
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7410 Activități de design specializat
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Întrebări frecvente despre NERO ARCHITECTS SRL
Care este CUI-ul firmei NERO ARCHITECTS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NERO ARCHITECTS SRL este 32207129, iar codul de TVA este RO32207129. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J8/1315/2013, iar codul EUID este ROONRC.J8/1315/2013.
Unde are sediul NERO ARCHITECTS SRL?
Sediul social al firmei NERO ARCHITECTS SRL este în NICOLAE TITULESCU, Municipiul Brașov, Brașov, județul Brașov, cod poștal 500010, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are NERO ARCHITECTS SRL?
Activitatea principală a firmei NERO ARCHITECTS SRL este „Activități de design specializat”, cod CAEN 7410. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată NERO ARCHITECTS SRL?
NERO ARCHITECTS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 septembrie 2013, deci are 13 ani de activitate.
Cum pot contacta firma NERO ARCHITECTS SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0745 *** 888). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are NERO ARCHITECTS SRL?
În 2025, NERO ARCHITECTS SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 4.770 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este NERO ARCHITECTS SRL plătitoare de TVA?
Da. NERO ARCHITECTS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 28 iulie 2026. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.