Sari la conținut
funcțiune9 ani pe piață

NEDEMSYSTEMS SRL

CUI 37956452J15/1068/2017

HOTIN, bl. C6B, et. 2, ap. 11, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița

În 2022: cifra de afaceri 7.250 lei, profit net 1.313 lei.

Despre NEDEMSYSTEMS SRL

NEDEMSYSTEMS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 iulie 2017 cu numărul J15/1068/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37956452, cu sediul în Târgoviște, județul Dâmbovița. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 9 ani de la înființare. În 2022, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.250 lei, un profit net de 1.313 lei.

Date de identificare

CUI
37956452
Nr. Registrul Comerțului
J15/1068/2017
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 iulie 2017
EUID
ROONRC.J15/1068/2017
Cod poștal
130126

Date financiare 2022

Cifra de afaceri
7.250 lei
Profit net
1.313 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.513 lei
Datorii
5.359 lei
Active totale
6.872 lei
Marjă netă
18,1%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2022, datorii de 78% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2022, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2022
Cifra de afaceri netă7.250
Venituri totale7.250
Cheltuieli totale5.719
Profit / pierdere brută1.531
Profit / pierdere netă1.313
Active circulante6.872
din care stocuri1.073
creanțe200
casa și conturi la bănci5.599
Datorii5.359
Capitaluri proprii1.513
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Dâmbovița

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Întrebări frecvente despre NEDEMSYSTEMS SRL

Care este CUI-ul firmei NEDEMSYSTEMS SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NEDEMSYSTEMS SRL este 37956452. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J15/1068/2017, iar codul EUID este ROONRC.J15/1068/2017.

Unde are sediul NEDEMSYSTEMS SRL?

Sediul social al firmei NEDEMSYSTEMS SRL este în HOTIN, bl. C6B, et. 2, ap. 11, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița, județul Dâmbovița, cod poștal 130126, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are NEDEMSYSTEMS SRL?

Activitatea principală a firmei NEDEMSYSTEMS SRL este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată NEDEMSYSTEMS SRL?

NEDEMSYSTEMS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 iulie 2017, deci are 9 ani de activitate.

Cum pot contacta firma NEDEMSYSTEMS SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru NEDEMSYSTEMS SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Târgoviște sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are NEDEMSYSTEMS SRL?

În 2022, NEDEMSYSTEMS SRL a raportat o cifră de afaceri de 7.250 lei și un profit net de 1.313 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Explorează