NARADAL SRL
PRINCIPALĂ, Sat Valea Ursului, Comuna Miroslava, Iași
În 2025: cifra de afaceri 0 lei, pierdere netă 14 mii lei, 0 angajați.
Despre NARADAL SRL
NARADAL SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 noiembrie 2015 cu numărul J2015002104223 și codul unic de înregistrare (CUI) 35258038, cu sediul în Valea Ursului (com. Miroslava), județul Iași. Activitatea principală este „Activități ale unităților mobile de alimentație” (cod CAEN 5612). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei (-100% față de 2024), o pierdere netă de 14 mii lei și 0 angajați (număr mediu). Între 2019 și 2024, cifra de afaceri a scăzut (de la 1,1 mil lei la 491 lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 35258038
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015002104223
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 23 noiembrie 2015
- EUID
- ROONRC.J2015002104223
- Cod poștal
- 707318
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 11.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14 mii lei
- Angajați (medie)
- 0
- Capitaluri proprii
- -564 mii lei
- Datorii
- 594 mii lei
- Active totale
- 30 mii lei
-100% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (1991%); cifra de afaceri a scăzut cu 100% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 286 mii | 436 mii | 778 mii | 1,1 mil | 553 mii | 608 mii | 200 mii | 491 | 0 |
| Venituri totale | 286 mii | 455 mii | 778 mii | 1,1 mil | 605 mii | 608 mii | 230 mii | 500 | 1 |
| Cheltuieli totale | 245 mii | 347 mii | 833 mii | 1,2 mil | 726 mii | 609 mii | 290 mii | 21 mii | 14 mii |
| Profit / pierdere brută | 41 mii | 109 mii | -55 mii | -91 mii | -121 mii | -1.039 | -60 mii | -20 mii | -14 mii |
| Profit / pierdere netă | 38 mii | 104 mii | -63 mii | -103 mii | -125 mii | -7.115 | -62 mii | -20 mii | -14 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 5 | 9 | 13 | 8 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | — | 30 mii | 42 mii | 94 mii | 45 mii | 34 mii | 30 mii | 27 mii | 26 mii |
| Active circulante | 42 mii | 110 mii | 70 mii | 133 mii | 50 mii | 40 mii | 18 mii | 9.108 | 4.275 |
| din care stocuri | 8.164 | 36 mii | 17 mii | 27 mii | 30 mii | 16 mii | 282 | 0 | 0 |
| creanțe | — | 1.118 | 3.879 | 21 mii | 13 mii | 2.739 | 3.767 | 826 | 991 |
| casa și conturi la bănci | 34 mii | 74 mii | 49 mii | 86 mii | 6.561 | 21 mii | 14 mii | 8.282 | 3.284 |
| Cheltuieli în avans | 5.838 | 2.792 | — | 6.844 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Datorii | 11 mii | 39 mii | 165 mii | 390 mii | 420 mii | 541 mii | 578 mii | 585 mii | 594 mii |
| Capitaluri proprii | 37 mii | 104 mii | -53 mii | -156 mii | -325 mii | -467 mii | -529 mii | -550 mii | -564 mii |
| din care capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Iași
- TRAIN MY MIND S.R.L. · Lunca Cetățuii (com. Ciurea)40 mii lei · 0 ang.
- SHAREPIZZA S.R.L. · Lețcani28 mii lei · 0 ang.
- SANIKENTERPRICE S.R.L. · Miroslava20 mii lei · 0 ang.
- NOVA TRUST LTD S.R.L. · Iași16 mii lei · 2 ang.
- CMC FOOD EXPRESS S.R.L. · Breazu (com. Rediu)11 mii lei · 0 ang.
- JAR EXPRESS S.R.L. · Heci (com. Lespezi)0 lei · 0 ang.
- FOOD TRUCK SOUL BITES S.R.L. · Paun (com. Bârnova)0 lei · 0 ang.
- AROME IAȘI S.R.L. · Valea Lupului0 lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5612 – Activități ale unităților mobile de alimentație
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
- 5610 Restaurante
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Întrebări frecvente despre NARADAL SRL
Care este CUI-ul firmei NARADAL SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NARADAL SRL este 35258038. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015002104223, iar codul EUID este ROONRC.J2015002104223.
Unde are sediul NARADAL SRL?
Sediul social al firmei NARADAL SRL este în PRINCIPALĂ, Sat Valea Ursului, Comuna Miroslava, Iași, Valea Ursului (com. Miroslava), județul Iași, cod poștal 707318, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are NARADAL SRL?
Activitatea principală a firmei NARADAL SRL este „Activități ale unităților mobile de alimentație”, cod CAEN 5612. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată NARADAL SRL?
NARADAL SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 noiembrie 2015, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma NARADAL SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru NARADAL SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Valea Ursului (com. Miroslava) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are NARADAL SRL?
În 2025, NARADAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 14 mii lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este NARADAL SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, NARADAL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/35258038API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.