NAG CONCEPT SMART CONSTRUCT S.R.L.
TINERETULUI, Sat Tăbărăști, Comuna Gălbinași, Buzău
În 2025: cifra de afaceri 1 mil lei, profit net 551 mii lei, 6 angajați.
Despre NAG CONCEPT SMART CONSTRUCT S.R.L.
NAG CONCEPT SMART CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 ianuarie 2022 cu numărul J2022000019101 și codul unic de înregistrare (CUI) 45444704, cu sediul în Tăbărăști (com. Gălbinași), județul Buzău. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1 mil lei (+461% față de 2024), un profit net de 551 mii lei și 6 angajați (număr mediu). Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 294 mii lei la 1 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2025.
Date de identificare
- CUI
- 45444704
- Nr. Registrul Comerțului
- J2022000019101
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 10 ianuarie 2022
- EUID
- ROONRC.J2022000019101
- Cod poștal
- 127242
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 04.10.2026
din 01.07.2025
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 1 mil lei
- Profit net
- 551 mii lei
- Angajați (medie)
- 6
- Capitaluri proprii
- 839 mii lei
- Datorii
- 82 mii lei
- Active totale
- 921 mii lei
- Marjă netă
- 52,5%
- Cifră / angajat
- 175 mii lei
+461% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 9% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 294 mii | 203 mii | 187 mii | 1 mil |
| Venituri totale | 294 mii | 203 mii | 187 mii | 1 mil |
| Cheltuieli totale | 169 mii | 154 mii | 67 mii | 470 mii |
| Profit / pierdere brută | 124 mii | 49 mii | 120 mii | 579 mii |
| Profit / pierdere netă | 121 mii | 47 mii | 118 mii | 551 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 3 | 2 | 6 |
| Active imobilizate | 376 | — | — | — |
| Active circulante | 238 mii | 177 mii | 290 mii | 921 mii |
| creanțe | — | 130 mii | 288 mii | 840 mii |
| casa și conturi la bănci | 238 mii | 47 mii | 2.035 | 81 mii |
| Datorii | 117 mii | 8.030 | 2.418 | 82 mii |
| Capitaluri proprii | 122 mii | 169 mii | 288 mii | 839 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 98 din 299 în județul Buzău și locul 6.316 din 19.571 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Firme similare din județul Buzău
- GELSOP INVESTMENT RESIDENCE S.R.L. · Buzău1,1 mil lei · 8 ang.
- ANDAMAR EXPERT CONSTRUCT S.R.L. · Buzău1,1 mil lei · 6 ang.
- T&M INNOVIA CONSTRUCT BKY S.R.L. · Tăbărăști (com. Gălbinași)1,1 mil lei · 2 ang.
- TRICULESCU SERVICE SRL · Buzău1,1 mil lei · 2 ang.
- BRICO MAD & DORIN SRL · Bentu (com. Gălbinași)1 mil lei · 6 ang.
- DUCK SMART MO S.R.L. · Movila Oii (com. Cilibia)992 mii lei · 0 ang.
- TUDOREL STROE CONSTRUCT S.R.L. · Luciu981 mii lei · 7 ang.
- DCP SPACE FOR TRANSCONS S.R.L. · Valea Râmnicului979 mii lei · 19 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 07.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4339 Alte lucrări de finisare
Întrebări frecvente despre NAG CONCEPT SMART CONSTRUCT S.R.L.
Care este CUI-ul firmei NAG CONCEPT SMART CONSTRUCT S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NAG CONCEPT SMART CONSTRUCT S.R.L. este 45444704, iar codul de TVA este RO45444704. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2022000019101, iar codul EUID este ROONRC.J2022000019101.
Unde are sediul NAG CONCEPT SMART CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul social al firmei NAG CONCEPT SMART CONSTRUCT S.R.L. este în TINERETULUI, Sat Tăbărăști, Comuna Gălbinași, Buzău, Tăbărăști (com. Gălbinași), județul Buzău, cod poștal 127242, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are NAG CONCEPT SMART CONSTRUCT S.R.L.?
Activitatea principală a firmei NAG CONCEPT SMART CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată NAG CONCEPT SMART CONSTRUCT S.R.L.?
NAG CONCEPT SMART CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 ianuarie 2022, deci are 4 ani de activitate.
Cum pot contacta firma NAG CONCEPT SMART CONSTRUCT S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru NAG CONCEPT SMART CONSTRUCT S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Tăbărăști (com. Gălbinași) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are NAG CONCEPT SMART CONSTRUCT S.R.L.?
În 2025, NAG CONCEPT SMART CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1 mil lei și un profit net de 551 mii lei, cu 6 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este NAG CONCEPT SMART CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. NAG CONCEPT SMART CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 octombrie 2026.