Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA15 ani pe piață

NADEMI STIL SRL

CUI 27810971J2010000892028

GHIOCEILOR, Loc. Sântana, Oraș Sântana, Arad

A primit finanțare publică (2 proiecte)

În 2025: cifra de afaceri 7,4 mil lei, pierdere netă 620 mii lei, 23 angajați.

Despre NADEMI STIL SRL

NADEMI STIL SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 decembrie 2010 cu numărul J2010000892028 și codul unic de înregistrare (CUI) 27810971, cu sediul în Sântana, județul Arad. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma are 15 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7,4 mil lei (+3% față de 2024), o pierdere netă de 620 mii lei și 23 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 4 mil lei la 7,4 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 17 decembrie 2010.

Date de identificare

CUI
27810971
Nr. Registrul Comerțului
J2010000892028
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
14 decembrie 2010
EUID
ROONRC.J2010000892028
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 17.12.2010

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
15.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7,4 mil lei

+3% față de 2024

Pierdere netă
620 mii lei
Angajați (medie)
23
Capitaluri proprii
-1,1 mil lei
Datorii
2,5 mil lei
Active totale
1,4 mil lei
Marjă netă
-8,4%
Cifră / angajat
322 mii lei
Risc crescut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (174%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-2,5 mil02,5 mil5 mil7,5 mil10 mil2016: cifra de afaceri 1.367.259 lei; profit net 146.664 lei20162017: cifra de afaceri 2.156.746 lei; profit net 268.205 lei20172018: cifra de afaceri 2.104.984 lei; profit net 184.316 lei20182019: cifra de afaceri 2.520.428 lei; profit net 33.059 lei20192020: cifra de afaceri 4.161.382 lei; profit net 405.764 lei20202021: cifra de afaceri 3.955.625 lei; profit net 21.932 lei20212022: cifra de afaceri 4.603.965 lei; profit net 170.737 lei20222023: cifra de afaceri 8.309.505 lei; profit net 963.083 lei20232024: cifra de afaceri 7.223.852 lei; pierdere netă 982.138 lei20242025: cifra de afaceri 7.408.187 lei; pierdere netă 620.377 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă1,4 mil2,2 mil2,1 mil2,5 mil4,2 mil4 mil4,6 mil8,3 mil7,2 mil7,4 mil
Venituri totale1,4 mil2,2 mil2,1 mil2,5 mil4,2 mil4 mil4,6 mil8,3 mil7,2 mil7,7 mil
Cheltuieli totale1,2 mil1,9 mil1,9 mil2,5 mil3,7 mil3,9 mil4,4 mil7,1 mil8,2 mil8,4 mil
Profit / pierdere brută147 mii290 mii205 mii57 mii440 mii53 mii203 mii1,2 mil-982 mii-620 mii
Profit / pierdere netă147 mii268 mii184 mii33 mii406 mii22 mii171 mii963 mii-982 mii-620 mii
Număr mediu de angajați15161921222021232523
Active imobilizate76 mii67 mii80 mii62 mii131 mii186 mii156 mii231 mii139 mii69 mii
Active circulante384 mii526 mii741 mii929 mii1,2 mil1 mil1,5 mil5,2 mil2,5 mil1,4 mil
din care stocuri—16 mii42 mii165 mii22 mii162 mii75 mii218 mii219 mii7.306
creanțe33 mii366 mii610 mii473 mii802 mii98 mii998 mii3,7 mil2,1 mil1,3 mil
casa și conturi la bănci351 mii144 mii88 mii291 mii357 mii768 mii416 mii1,3 mil193 mii107 mii
Datorii187 mii193 mii314 mii550 mii907 mii1,2 mil1,5 mil4,5 mil3,1 mil2,5 mil
Capitaluri proprii273 mii400 mii507 mii440 mii406 mii22 mii193 mii963 mii-454 mii-1,1 mil
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 27 din 354 în județul Arad și locul 1.587 din 19.577 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Firme similare din județul Arad

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

  • 2223 Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
  • 2224 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
  • 2225 Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

Întrebări frecvente despre NADEMI STIL SRL

Care este CUI-ul firmei NADEMI STIL SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NADEMI STIL SRL este 27810971, iar codul de TVA este RO27810971. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2010000892028, iar codul EUID este ROONRC.J2010000892028.

Unde are sediul NADEMI STIL SRL?

Sediul social al firmei NADEMI STIL SRL este în GHIOCEILOR, Loc. Sântana, Oraș Sântana, Arad, județul Arad, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are NADEMI STIL SRL?

Activitatea principală a firmei NADEMI STIL SRL este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 29 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată NADEMI STIL SRL?

NADEMI STIL SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 decembrie 2010, deci are 15 ani de activitate.

Cum pot contacta firma NADEMI STIL SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0746 *** 570). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are NADEMI STIL SRL?

În 2025, NADEMI STIL SRL a raportat o cifră de afaceri de 7,4 mil lei și o pierdere netă de 620 mii lei, cu 23 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este NADEMI STIL SRL plătitoare de TVA?

Da. NADEMI STIL SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 17 decembrie 2010. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.

Explorează