NACHEDI SRL
VICTORIEI, bl. A6, et. 4, ap. 14, Municipiul Dorohoi, Botoșani
În 2025: cifra de afaceri 403 mii lei, profit net 1.535 lei, 1 angajați.
Despre NACHEDI SRL
NACHEDI SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 martie 2012 cu numărul J2012000115073 și codul unic de înregistrare (CUI) 29976335, cu sediul în Dorohoi, județul Botoșani. Activitatea principală este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor” (cod CAEN 5630). Firma are 14 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 403 mii lei (-14% față de 2024), un profit net de 1.535 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 1,1 mil lei la 403 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2023.
Date de identificare
- CUI
- 29976335
- Nr. Registrul Comerțului
- J2012000115073
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 27 martie 2012
- EUID
- ROONRC.J2012000115073
- Cod poștal
- 715200
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 12.10.2026
din 01.02.2023
reactivat 23.11.2016
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Dorohoi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 403 mii lei
- Profit net
- 1.535 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 724 mii lei
- Datorii
- 1,6 mil lei
- Active totale
- 2,3 mil lei
- Marjă netă
- 0,4%
- Cifră / angajat
- 403 mii lei
-14% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 69% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 381 mii | 642 mii | 1 mil | 574 mii | 1,1 mil | 1,2 mil | 788 mii | 471 mii | 403 mii |
| Venituri totale | 381 mii | 661 mii | 1 mil | 610 mii | 1,3 mil | 1,3 mil | 790 mii | 472 mii | 429 mii |
| Cheltuieli totale | 207 mii | 365 mii | 673 mii | 419 mii | 614 mii | 700 mii | 622 mii | 328 mii | 417 mii |
| Profit / pierdere brută | 175 mii | 296 mii | 360 mii | 191 mii | 697 mii | 609 mii | 168 mii | 145 mii | 12 mii |
| Profit / pierdere netă | 171 mii | 289 mii | 351 mii | 185 mii | 687 mii | 601 mii | 161 mii | 135 mii | 1.535 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 4 | 5 | 3 | 4 | 4 | 2 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 228 mii | 242 mii | 256 mii | 320 mii | 1,1 mil | 945 mii | 718 mii | 782 mii | 2,3 mil |
| Active circulante | 115 mii | 357 mii | 703 mii | 699 mii | 759 mii | 1,4 mil | 136 mii | 184 mii | 94 mii |
| din care stocuri | 8.871 | 29 mii | 124 mii | 98 mii | 113 mii | 124 mii | 16 mii | 17 mii | 2.235 |
| creanțe | — | 717 | 12 mii | — | 161 mii | 267 mii | 4.321 | 112 mii | 80 mii |
| casa și conturi la bănci | 106 mii | 327 mii | 567 mii | 601 mii | 485 mii | 1,1 mil | 116 mii | 54 mii | 12 mii |
| Datorii | 172 mii | 141 mii | 150 mii | 25 mii | 133 mii | 91 mii | 343 mii | 244 mii | 1,6 mil |
| Capitaluri proprii | 171 mii | 458 mii | 809 mii | 994 mii | 1,7 mil | 2,3 mil | 512 mii | 723 mii | 724 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 36 din 174 în județul Botoșani și locul 2.091 din 8.010 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor.
Firme similare din județul Botoșani
- CAROSYRENOAN - DRINK SRL · Botoșani447 mii lei · 3 ang.
- MAKORA GRAND S.R.L. · Botoșani443 mii lei · 1 ang.
- CENTRAL KLASS VDR SRL · Botoșani441 mii lei · 0 ang.
- LIDO VEGAS TRADING SRL · Botoșani430 mii lei · 1 ang.
- CAFELIA S.R.L. · Cerbu (com. Copălău)406 mii lei · 2 ang.
- CEDIWORK TRADE SRL · Botoșani396 mii lei · 2 ang.
- PINTIMAG PROWIN S.R.L. · Cătămărești-Deal (com. Mihai Eminescu)394 mii lei · 1 ang.
- COFFEE DRIVE MARKETING S.R.L. · Ungureni384 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
3 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 1367/222/202614.04.2026
cerere de valoare redusă
Judecătoria Dorohoi · Fond · Civil · calitate: Pârât
- 4797/222/202322.12.2023
acţiune în constatare
Judecătoria Dorohoi · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Pârât
- 4556/222/202305.12.2023
confirmare renunţare urmărire penală (art. 318 alin. 12 NCPP)
Judecătoria Dorohoi · Fond · Penal · calitate: Parte vătămată
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 12.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 9313 Activități ale centrelor de fitness
Întrebări frecvente despre NACHEDI SRL
Care este CUI-ul firmei NACHEDI SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NACHEDI SRL este 29976335, iar codul de TVA este RO29976335. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2012000115073, iar codul EUID este ROONRC.J2012000115073.
Unde are sediul NACHEDI SRL?
Sediul social al firmei NACHEDI SRL este în VICTORIEI, bl. A6, et. 4, ap. 14, Municipiul Dorohoi, Botoșani, județul Botoșani, cod poștal 715200, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are NACHEDI SRL?
Activitatea principală a firmei NACHEDI SRL este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor”, cod CAEN 5630. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată NACHEDI SRL?
NACHEDI SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 martie 2012, deci are 14 ani de activitate.
Cum pot contacta firma NACHEDI SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru NACHEDI SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Dorohoi sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are NACHEDI SRL?
În 2025, NACHEDI SRL a raportat o cifră de afaceri de 403 mii lei și un profit net de 1.535 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este NACHEDI SRL plătitoare de TVA?
Da. NACHEDI SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2023. Datele au fost verificate la ANAF pe 12 octombrie 2026.