Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA12 ani pe piață

N&M MYU COM SRL

CUI 32430740J2013000613527

Bufetului, Sat Găiseni, Comuna Găiseni, Giurgiu

În 2024: cifra de afaceri 810 mii lei, profit net 18 mii lei, 4 angajați.

Despre N&M MYU COM SRL

N&M MYU COM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 noiembrie 2013 cu numărul J2013000613527 și codul unic de înregistrare (CUI) 32430740, cu sediul în Găiseni, județul Giurgiu. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne” (cod CAEN 4722). Firma are 12 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 810 mii lei, un profit net de 18 mii lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2019 și 2024, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 859 mii lei la 810 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2018.

Date de identificare

CUI
32430740
Nr. Registrul Comerțului
J2013000613527
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
04 noiembrie 2013
EUID
ROONRC.J2013000613527
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.10.2018

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
07.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
810 mii lei
Profit net
18 mii lei
Angajați (medie)
4
Capitaluri proprii
18 mii lei
Datorii
407 mii lei
Active totale
425 mii lei
Marjă netă
2,2%
Cifră / angajat
203 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Datorii de 96% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-500 mii0500 mii1 mil1,5 mil2016: cifra de afaceri 9.397 lei; profit net 1.452 lei20162017: cifra de afaceri 162.522 lei; profit net 9.791 lei20172018: cifra de afaceri 448.045 lei; pierdere netă 88.443 lei20182019: cifra de afaceri 858.675 lei; profit net 4.383 lei20192020: cifra de afaceri 1.167.763 lei; profit net 127.941 lei20202021: cifra de afaceri 837.317 lei; profit net 63.234 lei20212022: cifra de afaceri 1.030.176 lei; profit net 93.251 lei20222024: cifra de afaceri 810.297 lei; profit net 17.554 lei2024
Indicator (lei)20162017201820192020202120222024
Cifra de afaceri netă9.397163 mii448 mii859 mii1,2 mil837 mii1 mil810 mii
Venituri totale9.397163 mii448 mii859 mii1,2 mil873 mii1,1 mil841 mii
Cheltuieli totale7.663151 mii532 mii846 mii1 mil802 mii1 mil821 mii
Profit / pierdere brută1.73411 mii-84 mii13 mii138 mii71 mii103 mii19 mii
Profit / pierdere netă1.4529.791-88 mii4.383128 mii63 mii93 mii18 mii
Număr mediu de angajați—1233344
Active imobilizate———16 mii15 mii48 mii51 mii174 mii
Active circulante12 mii55 mii354 mii329 mii86 mii126 mii79 mii252 mii
din care stocuri3.30637 mii300 mii301 mii58 mii50 mii58 mii138 mii
creanțe4.70212 mii43 mii21 mii14 mii22 mii7.04344 mii
casa și conturi la bănci3.9266.07810 mii6.53114 mii54 mii14 mii70 mii
Datorii10 mii44 mii431 mii418 mii45 mii104 mii37 mii407 mii
Capitaluri proprii1.65211 mii-77 mii-73 mii55 mii70 mii94 mii18 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 9 din 19 în județul Giurgiu și locul 423 din 794 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 4722 – Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne.

Firme similare din județul Giurgiu

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4722 – Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne

  • 0141 Creșterea bovinelor de lapte
  • 0142 Creșterea altor bovine
  • 0145 Creșterea ovinelor și caprinelor
  • 0146 Creșterea porcinelor
  • 0147 Creșterea păsărilor
  • 0148 Creșterea altor animale
  • 1011 Prelucrarea și conservarea cărnii
  • 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
  • 1051 Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor
  • 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
  • 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5611 Restaurante
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Întrebări frecvente despre N&M MYU COM SRL

Care este CUI-ul firmei N&M MYU COM SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei N&M MYU COM SRL este 32430740, iar codul de TVA este RO32430740. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2013000613527, iar codul EUID este ROONRC.J2013000613527.

Unde are sediul N&M MYU COM SRL?

Sediul social al firmei N&M MYU COM SRL este în Bufetului, Sat Găiseni, Comuna Găiseni, Giurgiu, județul Giurgiu, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are N&M MYU COM SRL?

Activitatea principală a firmei N&M MYU COM SRL este „Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne”, cod CAEN 4722. În Registrul Comerțului are autorizate în total 26 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată N&M MYU COM SRL?

N&M MYU COM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 noiembrie 2013, deci are 12 ani de activitate.

Cum pot contacta firma N&M MYU COM SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0764 *** 700). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are N&M MYU COM SRL?

În 2024, N&M MYU COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 810 mii lei și un profit net de 18 mii lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este N&M MYU COM SRL plătitoare de TVA?

Da. N&M MYU COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2018. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.

Explorează