Sari la conținut
sediu expirat; funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)10 ani pe piață

MV TOP CONSTRUCT SRL

CUI 35683348J16/397/2016

SĂVINEȘTI, Municipiul Craiova, Dolj

În 2016: cifra de afaceri 4.200 lei, profit net 1.749 lei, 1 angajați.

Despre MV TOP CONSTRUCT SRL

MV TOP CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 februarie 2016 cu numărul J16/397/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 35683348, cu sediul în Craiova, județul Dolj. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 10 ani de la înființare. În 2016, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.200 lei, un profit net de 1.749 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
35683348
Nr. Registrul Comerțului
J16/397/2016
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
19 februarie 2016
EUID
ROONRC.J16/397/2016
Cod poștal
200402

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 17.09.2018

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
15.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj

Date financiare 2016

Cifra de afaceri
4.200 lei
Profit net
1.749 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
1.949 lei
Datorii
1.988 lei
Active totale
3.937 lei
Marjă netă
41,6%
Cifră / angajat
4.200 lei
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2016, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2016
Cifra de afaceri netă4.200
Venituri totale4.200
Cheltuieli totale2.451
Profit / pierdere brută1.749
Profit / pierdere netă1.749
Număr mediu de angajați1
Active imobilizate504
Active circulante3.433
casa și conturi la bănci3.433
Datorii1.988
Capitaluri proprii1.949
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Dolj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Întrebări frecvente despre MV TOP CONSTRUCT SRL

Care este CUI-ul firmei MV TOP CONSTRUCT SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MV TOP CONSTRUCT SRL este 35683348. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J16/397/2016, iar codul EUID este ROONRC.J16/397/2016.

Unde are sediul MV TOP CONSTRUCT SRL?

Sediul social al firmei MV TOP CONSTRUCT SRL este în SĂVINEȘTI, Municipiul Craiova, Dolj, județul Dolj, cod poștal 200402, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MV TOP CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a firmei MV TOP CONSTRUCT SRL este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 14 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MV TOP CONSTRUCT SRL?

MV TOP CONSTRUCT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 februarie 2016, deci are 10 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MV TOP CONSTRUCT SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0720 *** 638). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MV TOP CONSTRUCT SRL?

În 2016, MV TOP CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.200 lei și un profit net de 1.749 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MV TOP CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, MV TOP CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.

Explorează