MULTI PROFESSIONAL RECRUITMENT S.R.L.
PRINCIPALĂ, ap. 3, Comuna Greaca, Giurgiu
În 2025: cifra de afaceri 34,5 mil lei, profit net 1,6 mil lei, 358 angajați.
Despre MULTI PROFESSIONAL RECRUITMENT S.R.L.
MULTI PROFESSIONAL RECRUITMENT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 septembrie 2021 cu numărul J2021000969520 și codul unic de înregistrare (CUI) 41219807, cu sediul în Greaca, județul Giurgiu. Activitatea principală este „Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane” (cod CAEN 7820). Firma are 5 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 34,5 mil lei (+27% față de 2024), un profit net de 1,6 mil lei și 358 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 2,6 mil lei la 34,5 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2021.
Date de identificare
- CUI
- 41219807
- Nr. Registrul Comerțului
- J2021000969520
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 15 septembrie 2021
- EUID
- ROONRC.J2021000969520
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 02.10.2026
din 01.01.2021
Organ fiscal competent: Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Giurgiu
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 34,5 mil lei
- Profit net
- 1,6 mil lei
- Angajați (medie)
- 358
- Capitaluri proprii
- 148 mii lei
- Datorii
- 10,3 mil lei
- Active totale
- 10,4 mil lei
- Marjă netă
- 4,7%
- Cifră / angajat
- 96 mii lei
+27% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 99% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 446 mii | 2,6 mil | 11,2 mil | 20,8 mil | 27,1 mil | 34,5 mil |
| Venituri totale | 0 | 458 mii | 2,7 mil | 11,3 mil | 20,8 mil | 27,3 mil | 34,8 mil |
| Cheltuieli totale | 1.011 | 191 mii | 1,2 mil | 9,6 mil | 19,4 mil | 26,3 mil | 32,8 mil |
| Profit / pierdere brută | -1.011 | 267 mii | 1,5 mil | 1,7 mil | 1,4 mil | 940 mii | 1,9 mil |
| Profit / pierdere netă | -1.011 | 263 mii | 1,4 mil | 1,4 mil | 1,3 mil | 820 mii | 1,6 mil |
| Număr mediu de angajați | — | 4 | 6 | 117 | 232 | 286 | 358 |
| Active imobilizate | — | 24 mii | 24 mii | 446 mii | 1,6 mil | 1,5 mil | 1,6 mil |
| Active circulante | 389 | 322 mii | 1,8 mil | 3,5 mil | 5,4 mil | 6,9 mil | 8,9 mil |
| din care stocuri | — | — | — | — | 798 | — | — |
| creanțe | — | 52 mii | 1,1 mil | 2,3 mil | 4,6 mil | 5,9 mil | 6,1 mil |
| casa și conturi la bănci | 389 | 270 mii | 766 mii | 1,3 mil | 756 mii | 986 mii | 2,7 mil |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 1.708 | — | — |
| Datorii | 1.200 | 84 mii | 397 mii | 1,7 mil | 3,5 mil | 4,1 mil | 10,3 mil |
| Capitaluri proprii | -811 | 262 mii | 1,4 mil | 2,3 mil | 3,5 mil | 4,3 mil | 148 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 2 din 11 în județul Giurgiu și locul 35 din 1.400 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7820 – Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane.
Firme similare din județul Giurgiu
- NOVA SMART LOGISTIC SRL · Cartojani (com. Roata De Jos)38,3 mil lei · 275 ang.
- RAISE COMPANY SRL · Remuș (com. Frătești)5,5 mil lei · 0 ang.
- EMI TRANS COM SRL · Cartojani (com. Roata De Jos)4,1 mil lei · 54 ang.
- GENY CRIS STAR S.R.L. · Mihai Bravu1,7 mil lei · 4 ang.
- SLIMACFAST NEW S.R.L. · Hulubești (com. Călugăreni)1,2 mil lei · 6 ang.
- SLIMAC GREEN S.R.L. · Giurgiu1,1 mil lei · 7 ang.
- HR EXECUTIV SEARCH S.R.L. · Comana193 mii lei · 1 ang.
- XMS VIRTUAL 33 S.R.L. · Crevedia Mare130 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7820 – Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
- 5210 Depozitări
- 5224 Manipulări
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
- 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare
- 5590 Alte servicii de cazare
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
- 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 8211 Activități combinate de secretariat
Întrebări frecvente despre MULTI PROFESSIONAL RECRUITMENT S.R.L.
Care este CUI-ul firmei MULTI PROFESSIONAL RECRUITMENT S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MULTI PROFESSIONAL RECRUITMENT S.R.L. este 41219807, iar codul de TVA este RO41219807. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2021000969520, iar codul EUID este ROONRC.J2021000969520.
Unde are sediul MULTI PROFESSIONAL RECRUITMENT S.R.L.?
Sediul social al firmei MULTI PROFESSIONAL RECRUITMENT S.R.L. este în PRINCIPALĂ, ap. 3, Comuna Greaca, Giurgiu, județul Giurgiu, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MULTI PROFESSIONAL RECRUITMENT S.R.L.?
Activitatea principală a firmei MULTI PROFESSIONAL RECRUITMENT S.R.L. este „Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane”, cod CAEN 7820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 12 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată MULTI PROFESSIONAL RECRUITMENT S.R.L.?
MULTI PROFESSIONAL RECRUITMENT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 septembrie 2021, deci are 5 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MULTI PROFESSIONAL RECRUITMENT S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru MULTI PROFESSIONAL RECRUITMENT S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Greaca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are MULTI PROFESSIONAL RECRUITMENT S.R.L.?
În 2025, MULTI PROFESSIONAL RECRUITMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 34,5 mil lei și un profit net de 1,6 mil lei, cu 358 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MULTI PROFESSIONAL RECRUITMENT S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. MULTI PROFESSIONAL RECRUITMENT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2021. Datele au fost verificate la ANAF pe 2 octombrie 2026.
Explorează
- Firme din Greaca
- Firme cu CAEN 7820 din județul Giurgiu
- CAEN 7820 – Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
- Top firme din județul Giurgiu
- Top firme cu CAEN 7820
- Firme noi din județul Giurgiu
- Compară MULTI PROFESSIONAL RECRUITMENT S.R.L. cu alte firme