Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA2 ani pe piață

MTRUCK S.R.L.

CUI 49174867J2023000638312

TRAIAN, Loc. Jibou, Oraș Jibou, Sălaj

În 2025: cifra de afaceri 8.897 lei, profit net 7.501 lei.

Despre MTRUCK S.R.L.

MTRUCK S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 noiembrie 2023 cu numărul J2023000638312 și codul unic de înregistrare (CUI) 49174867, cu sediul în Jibou, județul Sălaj. Activitatea principală este „Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare” (cod CAEN 6831). Firma are 2 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.897 lei, un profit net de 7.501 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
49174867
Nr. Registrul Comerțului
J2023000638312
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
23 noiembrie 2023
EUID
ROONRC.J2023000638312
Cod poștal
455200

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Jibou

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
8.897 lei
Profit net
7.501 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
7.701 lei
Datorii
3.265 lei
Active totale
11 mii lei
Marjă netă
84,3%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 30% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă8.897
Venituri totale8.897
Profit / pierdere brută8.897
Profit / pierdere netă7.501
Active circulante11 mii
creanțe11 mii
Datorii3.265
Capitaluri proprii7.701
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 34 din 36 în județul Sălaj și locul 5.533 din 6.141 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6831 – Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare.

Firme similare din județul Sălaj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 20.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6831 – Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Întrebări frecvente despre MTRUCK S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MTRUCK S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MTRUCK S.R.L. este 49174867. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2023000638312, iar codul EUID este ROONRC.J2023000638312.

Unde are sediul MTRUCK S.R.L.?

Sediul social al firmei MTRUCK S.R.L. este în TRAIAN, Loc. Jibou, Oraș Jibou, Sălaj, județul Sălaj, cod poștal 455200, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MTRUCK S.R.L.?

Activitatea principală a firmei MTRUCK S.R.L. este „Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare”, cod CAEN 6831. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MTRUCK S.R.L.?

MTRUCK S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 noiembrie 2023, deci are 2 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MTRUCK S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru MTRUCK S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Jibou sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are MTRUCK S.R.L.?

În 2025, MTRUCK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.897 lei și un profit net de 7.501 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MTRUCK S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, MTRUCK S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează