Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA11 ani pe piață

MT ECHIPAMENTE DE PROTECȚIE SRL

CUI 33718482J39/531/2014

CULTURII, bl. 4, et. P, ap. 1, Municipiul Focșani, Vrancea

În 2025: cifra de afaceri 177 mii lei, profit net 99 mii lei, 1 angajați.

Despre MT ECHIPAMENTE DE PROTECȚIE SRL

MT ECHIPAMENTE DE PROTECȚIE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 octombrie 2014 cu numărul J39/531/2014 și codul unic de înregistrare (CUI) 33718482, cu sediul în Focșani, județul Vrancea. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare” (cod CAEN 4719). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 177 mii lei (-14% față de 2024), un profit net de 99 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 105 mii lei la 177 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
33718482
Nr. Registrul Comerțului
J39/531/2014
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
22 octombrie 2014
EUID
ROONRC.J39/531/2014
Cod poștal
620112

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
177 mii lei

-14% față de 2024

Profit net
99 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
374 mii lei
Datorii
27 mii lei
Active totale
401 mii lei
Marjă netă
56,1%
Cifră / angajat
177 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 7% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
0100 mii200 mii300 mii2016: cifra de afaceri 30.725 lei; profit net 5.066 lei20162017: cifra de afaceri 0 lei; profit net 8 lei20172018: cifra de afaceri 0 lei; profit net 0 lei20182019: cifra de afaceri 0 lei; profit net 0 lei20192020: cifra de afaceri 0 lei; profit net 0 lei20202021: cifra de afaceri 105.000 lei; profit net 69.203 lei20212022: cifra de afaceri 299.260 lei; profit net 262.461 lei20222023: cifra de afaceri 293.960 lei; profit net 239.441 lei20232024: cifra de afaceri 206.800 lei; profit net 129.394 lei20242025: cifra de afaceri 176.922 lei; profit net 99.304 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă31 mii00—0105 mii299 mii294 mii207 mii177 mii
Venituri totale31 mii8000105 mii299 mii294 mii207 mii177 mii
Cheltuieli totale25 mii00—035 mii34 mii52 mii53 mii59 mii
Profit / pierdere brută5.981800070 mii265 mii242 mii154 mii118 mii
Profit / pierdere netă5.066800069 mii262 mii239 mii129 mii99 mii
Număr mediu de angajați100—011111
Active circulante184 mii184 mii184 mii184 mii184 mii259 mii521 mii352 mii367 mii401 mii
din care stocuri11 mii11 mii11 mii11 mii11 mii11 mii11 mii000
creanțe117 mii115 mii115 mii115 mii115 mii117 mii190 mii246 mii279 mii323 mii
casa și conturi la bănci56 mii58 mii58 mii58 mii58 mii131 mii321 mii106 mii88 mii78 mii
Datorii26262626265.863125 mii64 mii36 mii27 mii
Capitaluri proprii184 mii184 mii184 mii184 mii184 mii253 mii396 mii288 mii330 mii374 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 21 din 62 în județul Vrancea și locul 1.511 din 3.125 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4719 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare.

Firme similare din județul Vrancea

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4719 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Întrebări frecvente despre MT ECHIPAMENTE DE PROTECȚIE SRL

Care este CUI-ul firmei MT ECHIPAMENTE DE PROTECȚIE SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MT ECHIPAMENTE DE PROTECȚIE SRL este 33718482. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J39/531/2014, iar codul EUID este ROONRC.J39/531/2014.

Unde are sediul MT ECHIPAMENTE DE PROTECȚIE SRL?

Sediul social al firmei MT ECHIPAMENTE DE PROTECȚIE SRL este în CULTURII, bl. 4, et. P, ap. 1, Municipiul Focșani, Vrancea, județul Vrancea, cod poștal 620112, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MT ECHIPAMENTE DE PROTECȚIE SRL?

Activitatea principală a firmei MT ECHIPAMENTE DE PROTECȚIE SRL este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare”, cod CAEN 4719. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MT ECHIPAMENTE DE PROTECȚIE SRL?

MT ECHIPAMENTE DE PROTECȚIE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 octombrie 2014, deci are 11 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MT ECHIPAMENTE DE PROTECȚIE SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0769 *** 911). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MT ECHIPAMENTE DE PROTECȚIE SRL?

În 2025, MT ECHIPAMENTE DE PROTECȚIE SRL a raportat o cifră de afaceri de 177 mii lei și un profit net de 99 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MT ECHIPAMENTE DE PROTECȚIE SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, MT ECHIPAMENTE DE PROTECȚIE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează