MOZART COM SRL
D24, et. 2, ap. 207, Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța
În 2025: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 740 lei.
Despre MOZART COM SRL
MOZART COM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 septembrie 1996 cu numărul J1996000558265 și codul unic de înregistrare (CUI) 8767808, cu sediul în Năvodari, județul Constanța. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei” (cod CAEN 4642). Firma are 30 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei (-100% față de 2024), o pierdere netă de 740 lei. Între 2020 și 2024, cifra de afaceri a scăzut (de la 1,2 mil lei la 469 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 8767808
- Nr. Registrul Comerțului
- J1996000558265
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 05 septembrie 1996
- EUID
- ROONRC.J1996000558265
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 04.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- — lei
- Pierdere netă
- 740 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- -217 mii lei
- Datorii
- 294 mii lei
- Active totale
- 77 mii lei
-100% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (383%); cifra de afaceri a scăzut cu 100% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2,3 mil | 2,1 mil | 1,9 mil | 1,8 mil | 1,2 mil | 1,5 mil | 1,4 mil | 1 mil | 469 mii | — |
| Venituri totale | 2,7 mil | 2,2 mil | 2 mil | 1,9 mil | 1,4 mil | 1,6 mil | 1,6 mil | 1 mil | 521 mii | 5.908 |
| Cheltuieli totale | 2,7 mil | 2,1 mil | 1,9 mil | 1,8 mil | 1,4 mil | 1,5 mil | 1,6 mil | 1,1 mil | 835 mii | 6.648 |
| Profit / pierdere brută | 21 mii | 40 mii | 86 mii | 93 mii | -13 mii | 41 mii | -29 mii | -76 mii | -314 mii | -740 |
| Profit / pierdere netă | 5.550 | 28 mii | 70 mii | 78 mii | -13 mii | 35 mii | -29 mii | -76 mii | -314 mii | -740 |
| Număr mediu de angajați | 10 | 11 | 10 | 12 | 11 | 11 | 10 | 7 | 2 | — |
| Active imobilizate | 115 mii | 43 mii | 53 mii | 34 mii | 15 mii | 3.141 | 30 | 19 mii | 11 mii | — |
| Active circulante | 1,1 mil | 597 mii | 657 mii | 977 mii | 893 mii | 889 mii | 713 mii | 341 mii | 83 mii | 77 mii |
| din care stocuri | 623 mii | 393 mii | 459 mii | 551 mii | 555 mii | 534 mii | 469 mii | 111 mii | — | — |
| creanțe | 377 mii | 146 mii | 134 mii | 278 mii | 308 mii | 302 mii | 178 mii | 207 mii | 73 mii | 73 mii |
| casa și conturi la bănci | 144 mii | 58 mii | 64 mii | 148 mii | 30 mii | 54 mii | 66 mii | 23 mii | 9.938 | 3.486 |
| Cheltuieli în avans | 3.219 | 3.782 | 1.999 | 9.197 | 9.931 | 4.552 | 6.748 | 57 | 336 | 201 |
| Datorii | 254 mii | 226 mii | 224 mii | 455 mii | 365 mii | 336 mii | 356 mii | 263 mii | 311 mii | 294 mii |
| Capitaluri proprii | 1 mil | 418 mii | 488 mii | 566 mii | 553 mii | 561 mii | 364 mii | 97 mii | -217 mii | -217 mii |
| din care capital subscris vărsat | 86 mii | 86 mii | 86 mii | 86 mii | 86 mii | 86 mii | 86 mii | 86 mii | 86 mii | 86 mii |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Constanța
- M.B.V.DISTRIBUTION SRL · Constanța0 lei · 0 ang.
- MILISIC CAM SRL · Constanța0 lei · 0 ang.
- CRIDO SHOES COMPANY SRL · Constanța0 lei · 0 ang.
- EMINE TRADE S.R.L. · Constanța0 lei · 0 ang.
- CONTEXIN SA · Constanța0 lei · 0 ang.
- ȘAPTE ȘI OPT SRL · Constanța0 lei · 0 ang.
- OUTLET MYKA SRL · Constanța0 lei · 0 ang.
- EVELYN SPORT SRL · Eforie Nord (oraș Eforie)0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4642 – Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Întrebări frecvente despre MOZART COM SRL
Care este CUI-ul firmei MOZART COM SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MOZART COM SRL este 8767808. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J1996000558265, iar codul EUID este ROONRC.J1996000558265.
Unde are sediul MOZART COM SRL?
Sediul social al firmei MOZART COM SRL este în D24, et. 2, ap. 207, Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța, județul Constanța, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MOZART COM SRL?
Activitatea principală a firmei MOZART COM SRL este „Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei”, cod CAEN 4642.
Când a fost înființată MOZART COM SRL?
MOZART COM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 septembrie 1996, deci are 30 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MOZART COM SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0734 *** 027). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are MOZART COM SRL?
În 2025, MOZART COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 740 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MOZART COM SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, MOZART COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 octombrie 2026.