Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

MOVEMASTER S.R.L.

CUI 53111867J2025097404007

TOPORAȘILOR, Sat Toporăști, Comuna Pungești, Vaslui

În 2025: cifra de afaceri 5.947 lei, profit net 4.121 lei, 1 angajați.

Despre MOVEMASTER S.R.L.

MOVEMASTER S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 decembrie 2025 cu numărul J2025097404007 și codul unic de înregistrare (CUI) 53111867, cu sediul în Toporăști (com. Pungești), județul Vaslui. Activitatea principală este „Alte activități poștale și de curier” (cod CAEN 5320). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.947 lei, un profit net de 4.121 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
53111867
Nr. Registrul Comerțului
J2025097404007
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
11 decembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025097404007
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
5.947 lei
Profit net
4.121 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
4.321 lei
Datorii
1.826 lei
Active totale
6.147 lei
Marjă netă
69,3%
Cifră / angajat
5.947 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 30% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă5.947
Venituri totale5.947
Cheltuieli totale1.767
Profit / pierdere brută4.180
Profit / pierdere netă4.121
Număr mediu de angajați1
Active circulante6.147
creanțe6.147
Datorii1.826
Capitaluri proprii4.321

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 38 din 38 în județul Vaslui și locul 3.803 din 3.969 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5320 – Alte activități poștale și de curier.

Firme similare din județul Vaslui

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 5320 – Alte activități poștale și de curier

  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor
  • 5320 Alte activități poștale și de curier

Întrebări frecvente despre MOVEMASTER S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MOVEMASTER S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MOVEMASTER S.R.L. este 53111867. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025097404007, iar codul EUID este ROONRC.J2025097404007.

Unde are sediul MOVEMASTER S.R.L.?

Sediul social al firmei MOVEMASTER S.R.L. este în TOPORAȘILOR, Sat Toporăști, Comuna Pungești, Vaslui, Toporăști (com. Pungești), județul Vaslui, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MOVEMASTER S.R.L.?

Activitatea principală a firmei MOVEMASTER S.R.L. este „Alte activități poștale și de curier”, cod CAEN 5320. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MOVEMASTER S.R.L.?

MOVEMASTER S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 decembrie 2025.

Cum pot contacta firma MOVEMASTER S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0757 *** 770). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MOVEMASTER S.R.L.?

În 2025, MOVEMASTER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.947 lei și un profit net de 4.121 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MOVEMASTER S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, MOVEMASTER S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează