Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA16 ani pe piață

MOLART SRL

CUI 26212031J26/980/2009

Sat Valea Largă, Comuna Valea Largă, Mureș

În 2025: cifra de afaceri 9.877 lei, profit net 1.995 lei, 1 angajați.

Despre MOLART SRL

MOLART SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 noiembrie 2009 cu numărul J26/980/2009 și codul unic de înregistrare (CUI) 26212031, cu sediul în Valea Largă, județul Mureș. Activitatea principală este „Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite” (cod CAEN 1629). Firma are 16 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.877 lei, un profit net de 1.995 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
26212031
Nr. Registrul Comerțului
J26/980/2009
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
11 noiembrie 2009
EUID
ROONRC.J26/980/2009
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu

reactivat 10.11.2025

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Luduş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
9.877 lei
Profit net
1.995 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
2.195 lei
Datorii
6.943 lei
Active totale
9.138 lei
Marjă netă
20,2%
Cifră / angajat
9.877 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 76% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă9.877
Venituri totale9.877
Cheltuieli totale7.882
Profit / pierdere brută1.995
Profit / pierdere netă1.995
Număr mediu de angajați1
Active circulante9.138
creanțe5.414
casa și conturi la bănci3.724
Datorii6.943
Capitaluri proprii2.195
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 17 din 20 în județul Mureș și locul 338 din 413 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 1629 – Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite.

Firme similare din județul Mureș

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 1629 – Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite

  • 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite

Întrebări frecvente despre MOLART SRL

Care este CUI-ul firmei MOLART SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MOLART SRL este 26212031. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J26/980/2009, iar codul EUID este ROONRC.J26/980/2009.

Unde are sediul MOLART SRL?

Sediul social al firmei MOLART SRL este în Sat Valea Largă, Comuna Valea Largă, Mureș, județul Mureș, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MOLART SRL?

Activitatea principală a firmei MOLART SRL este „Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite”, cod CAEN 1629.

Când a fost înființată MOLART SRL?

MOLART SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 noiembrie 2009, deci are 16 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MOLART SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru MOLART SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Valea Largă sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are MOLART SRL?

În 2025, MOLART SRL a raportat o cifră de afaceri de 9.877 lei și un profit net de 1.995 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MOLART SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, MOLART SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează